Tere tulemast Lambertsi sportlaste perre, Regina ja Kalev!

Meil on ülimalt hea meel teatada, et lõime käed kahe väga tubli, sihikindla, entusiastliku ja tööka lastesuusatajaga – Regina Oja ja Kalev Ermits! Oleme väga uhked, et nad kasutavad enda organismi turgutamiseks ja pikkadest ning rasketest treeningutest taastumiseks just kõrgekvaliteetseid Lambertsi tooteid. Jälgi kindlasti nende tegemisi ka Instagramis @reginaoja ja @kalevermits

Regina kirjutas enda kohta nii:”Minu nimi on Regina Oja, olen 23-aastane ning tegelen aktiivselt laskesuusatamisega. Selle ala juures köidab mind enim põnevus ning enda maksimaalselt, nii füüsiliselt kui ka vaimselt proovilepanek. Laskesuusatamine koosneb suuresti kahest alast, kus saab tööd nii pea kui keha. Minu esimene hooaeg MK sarjas andis mulle suuri õpetusi ning nägemuse, kuhu soovin jõuda. Teine hooaeg MK sarjas möödus juba tunduvalt paremini ning tundsin end nii vaimselt kui ka füüsiliselt tugevamana. Hooaja parimaks punktikohaks jäi 23.koht Canmore MK etapil. See tunne, mis valdab, kui oled astunud sammu edasi ning see väljendub ka tulemustest on väga meeldiv. Minu eesmärgiks on oma parimat kohta parandada ning selle nimel käib pidev töö. Kogu talvine hooaeg ning protsess on meeltult huvitav ja kaasahaarva, kuid samuti ka väsitav ning suurt rõhku tuleb panna puhkamisele ning üleüldisele tervisele. Uuele hooajale lähen ma vastu täis motivatsiooni ning eesmärke, nii väikseid kui suuri. Minu üheks eesmärgiks oli tagada oma kehale parim võimalik taastumine ja valmisolek uuteks treening- ning võistlusperioodiks. Ma olen siiralt tänulik oma kehale, mis kannab mind läbi raskete treeningtundide ja võitleb minuga võistlusrajal. Kui mul tekkis võimalus teha koostööd Lamberts Eestiga, ei kahelnud ma hetkeksi. Teadmine, et minu keha saab parimaid kvaliteetseid vitamiine ja mineraale tekitab kindlustunnet. Ma ei soovi tarbida tooteid, mille sisalduses ma ei ole kindel. Lamberts tooteid kasutades ei pea ma seda hirmu kogema, sest need on valmistatud kõrgkvaliteetsete standardite baasil. Mul on siiralt hea meel üheskoos Lambertsiga astuda samm edasi oma sporditeel!”

Kalev tutvustab ennast nii: “Mina olen Kalev Ermits, 26-aastane. Aktiivne elustiil on mulle omane olnud juba väga noorest east alates ning hetkel olen täiskohaga laskesuusataja. Laskesuustamine on minu jaoks kaasahaarav ja sellega tegelemine nõuab väga suurt pühendumist. Selle ala juures paelub mind erinevate pisinüansside rohkus, mis kõik tuleb selgeks saada ning seejärel ühtseks tervikuks siduda. Oma sportlaskarjääri jooksul olen osalenud kahel taliolümpial ning järgmisel olümpial soovin olla oma parimal tasemel. Uueks hooajaks on ettevalmistused juba täies mahus käimas. Suvel ning sügisel treenime suurematel mahtudel ja mida aeg lähemale talvele, seda erialasemaks muutuvad ka treeningud. Tipptasemel sportimise juures on väga tähtsal kohal piisav taastumine ning kvaliteetne toitumine. Mul on hea meel alustada koostööd Lamberts Eestiga, kes toetab minu sporditeed usaldusväärsete toidulisanditega ning pakkudes erialast ja professionaalset nõustamist toidulisandite valdkonnas.”
Ootame põnevusega talvist suusahooaega, et saaks pöidlad pihus kaasa elada ja toetada!

Tule punti!

Kaotada pole Sul midagi, aga võita on:

  • kuuled esimesena sooduskampaaniatest;

  • saad personaalseid pakkumisi ja soodustusi, mida mujal ei avaldata;

  • jagame spetsialistide nõuanded toidulisandite valikul ja tarvitamisel;

  • ja palju, palju muud.

Smaily Newsletter