Suusaliidu Talialade Kevadseminar 2019

Eesti Suusaliit kutsub kõiki huvilisi osalema 8.-9. juunil toimuvale Suusaliidu poolt korraldatavale Talialade Kevadseminarile Kääriku Spordikeskuses. Sel aastal korraldatakse kevadseminari talialade üleselt, kaasates kõiki teisi talispordialade liite ja erinevate spordialade treenereid, eesmärgiks terved ja edukad sportlased. Peamiseks läbivaks teemaks on sportlase tervis & meditsiin ning lektoritena asuvad üles oma ala spetsialistid nii Eestist kui välisriikidest.

Talispordialadel on oma eripärad ja paljud võistlused sõltuvad ilmaoludest. Võisteldakse nii käreda pakase kui kuuma päikese käes, nii lumel kui jääl. Tulemus ei sõltu seetõttu paljuski ainult sportlasest, vaid taustajõudude poolt tehtud heast ettevalmistusest, psühholoogilisest tugevusest, tervislikust seisundist ning korralikust taastumisest.

Seminari käigus saab tutvuda Kääriku spordikeskuse poolt pakutavate treeningvõimalustega ja kohapeal tutvustavad oma tooteid/tegemisi mitmed ettevõtted ja isikud.

Seminar läheb treenerikutse pikendamisel arvesse täiendkoolitusena mahus 16 tundi ja on tasuline (v.a. talispordi alaliitude koondislased).

Täpse ajakava ja registreerimislingi leiad Suusaliidu kodulehelt.

Privacy Preference Center

  Tule punti!

  Kaotada pole Sul midagi, aga võita on:

  • kuuled esimesena sooduskampaaniatest;

  • saad personaalseid pakkumisi ja soodustusi, mida mujal ei avaldata;

  • jagame spetsialistide nõuanded toidulisandite valikul ja tarvitamisel;

  • ja palju, palju muud.

  Smaily Newsletter