Meiepoolsed soovitused tervemana püsimiseks

Seoses riigis välja kuulutatud eriolukorraga soovime Sulle edastada ka meiepoolset infot ning nõuandeid, kuidas paremini hoida enda  ja enda lähedaste tervist:

● Ei väsi kordamast: kõige tähtsam on korralik kätepesu. Täpse juhise leiad siit.

● Mine kauplusesse alles ja ainult siis, kui selleks on pakiline vajadus. Koosta endale/perele näiteks nädalamenüü ning osta kõik vajalik korraga ära. Siis ei ole Sul tarvis iga päev kauplust külastada.

● Ära varu koju ohtralt toitu ning tualettpaberit, meie kauplustes ja ladudes on toiduvarud piisavad. Suured rahvahulgad kauplustes on pigem parim viis erinevate viiruste levitamiseks ja saamiseks.

● Võimalusel kasuta toidu tellimiseks e-poodi või restoranide kojuvedu. Valikusse on lisandunud ka kontaktivaba kojuvedu, kus kuller jätab Sinu saadetise ukse/värava taha.

● Ära ole isekas ning arva, et kui Sina riskigruppi ei kuulu, siis põed selle kergesti läbi ja pole hullu midagi. Sinult võib saada selle viiruse keegi, kellel on palju nõrgem immuunsüsteem, kellele see viirus on kordades kurnavam.

● Püsi kodus. Kui tunned ennast haigena, ära mine isegi apteeki mitte, vaid palu naabrit/sugulast/sõpra, et ta seda Sinu eest teeks. Meie tervishoiusüsteemis töötavad inimesed sõltuvad just Sinu tehtud või tegemata otsustest.

● Desinfitseeri enda rahakotti, telefoni, klaviatuuri, autorooli, rattalenksu, ukselinke, võtmeid ja kõiki pisiasju, mille peale kohe ei pruugi tullagi, kuid mida puudutad tihti nii pesemata kui pestud kätega.

● Liigu looduses ja värskes õhus. Kui võimalik, käi tööle ja koju jala. Värske õhk tugevdab meie immuunsüsteemi ning jalutamine on väga mõnus viis uue energia saamiseks.

Ainult siis saab see hetkel kehtestatud eriolukord kiiremini läbi kui me kõik koos selle nimel pingutame 🙂

Püsige terved!

Tule punti!

Kaotada pole Sul midagi, aga võita on:

  • kuuled esimesena sooduskampaaniatest;

  • saad personaalseid pakkumisi ja soodustusi, mida mujal ei avaldata;

  • jagame spetsialistide nõuanded toidulisandite valikul ja tarvitamisel;

  • ja palju, palju muud.

Smaily Newsletter