Koostöö toitumisnõustajaga!

Õige pea teeme algust uue väga põneva projektiga – Lamberts Eesti hakkab koostööd tegema toitumisnõustaja Anna Romanovaga! Anna on lõpetanud Birminghami Ülikoolis (University College Birmingham) Toitumisnõustamise ja Nutritsioloogia eriala ning hetkel täiendab ennast veel Harvardi Ülikoolis Biokeemia aluste erialal.

Anna kirjutab enda kohta nii: ” Olen Anna Romanova ja minu suurim soov on töötada toitumisnõustajana. Sel aastal lõpetasin ülikooli Suurbritannias, kus õppisin nutritsioloogiat. Mina isiklikult olen alati süüa armastanud ja veel rohkem armastanud sellest rääkida. Täpsemalt taipasin oma toiduarmastust teismeliseeas, kui hakkasin iseseisvalt uurima erinevaid allikaid. Lisaks aitas tolsamal teismelise perioodil toitumine mul vabaneda tõsistest hormonaalsetest probleemidest.

Mind köidab absoluutselt iga aspekt selles elukutses. Ülikoolis urisin inimese anatoomiat ja füsioloogiat, vitamiine ja mineraale ning nende toimet inimesele, õppisin tundma ainedefitsiite, funktsionaalse toidu ja bioloogiliselt aktiivsete koostisainete omadusi, toitumist rasedatele, eakatele, vähiga, haavandilise koliüdiga, südameprobleemidega, ärritunud soole sündroomiga ja mitmesuguste toidutalumatuste ja allergiatega inimestele. Peale selle olen arvestanud kaloreid ja koostanud individuaalseid toitumiskavasid.

Viimase poole aasta jooksul olen konsulteerinud ja juhendanud juba kuute klienti. Eelkõige arutasin kliendi analüüse ja vaevusi, andsin toitumissoovitused arsti poolt diagnoositud haiguse puhul, edasi koostasin individuaalse toitumiskava ning terviseseisundile sobiva menüü ja vajadusel valisin toidulisandite kompleks.”

Hoia kindlasti silm peal meie kodulehel või Facebooki ja Instagrami lehtedel, sest õige pea korraldame ka ühe väga ahvatleva auhinnaga loosimängu!

Tule punti!

Kaotada pole Sul midagi, aga võita on:

  • kuuled esimesena sooduskampaaniatest;

  • saad personaalseid pakkumisi ja soodustusi, mida mujal ei avaldata;

  • jagame spetsialistide nõuanded toidulisandite valikul ja tarvitamisel;

  • ja palju, palju muud.

Smaily Newsletter