Harrastussportlasest triatleediks

Martin Veisman on tegevdisainerist harrastussportlane, kellele meeldib erinevaid väljakutseid vastu võtta ning tänu sellele otsustas selle aastasel Ironmani poolpikal distantsil osaleda. Peale kolmenädalast treenimist avastas ta, et organism ei taastu trennidest väga hästi ning pöördus Lamberts Eesti poole nõu ja abi saamiseks. Ulatasime talle lahkelt enda abikäe ja soovime talle edu tema eesmärgi täitmisel.

Martin aga kirjutas enda kohta nii:”Tere! Olen Martin Veisman, harrastussportalane, kes muidu käinud kaks korda nädalas jalgpalli või korvpalli mängimas ja kevadel orienteerumas. Selle aasta alguses võtsin vastu väljakutse ja olen Ironman 70.3 Otepää poolpika triatlonidistantsi üks „Hea eeskuju“ saadikutest. Kajastan oma rõõme ja valusid jooksja.ee portaalis blogis „Uju, vänta, lippa“. Kolmest triatloni alast olen kõige rohkem kodus jooksmisega, ühekäigulise rattaga sõidan igapäevaselt tööle ja ujumine on piirdunud spa-s käimistega. Nüüd olen poolteist kuud järginud treeningplaani ja peale esimest nelja nädalat sain aimu, et ilma toidulisanditeta keha ei taastu 5-6 treeningust nädalas. Uskumatu, aga peale esimest päeva tundsin juba enrgia tõusu ja mis peamine, kui muidu põlved järgmine päev peale jalgpalli või jooksmist andsid tunda, siis glükosamiin ja magneesium on aidanud seda vältida. Lisaks võtan d-vitamiini, vitamiinide kompleksi, kalaõli ja peale trenni All in one spordijoogi pulbrit.”

Kui Sinulgi on toidulisandite või vitamiinide alaseid küsimusi, siis kirjuta meile info@lambertseesti.ee ja me aitame hea meelega!

Tule punti!

Kaotada pole Sul midagi, aga võita on:

  • kuuled esimesena sooduskampaaniatest;

  • saad personaalseid pakkumisi ja soodustusi, mida mujal ei avaldata;

  • jagame spetsialistide nõuanded toidulisandite valikul ja tarvitamisel;

  • ja palju, palju muud.

Smaily Newsletter