Külmetus

 • 30 kapslit Lamberts Astelpajuõli sisaldab viljalihast ekstraheeritud astelpajuõli. Astelpajuõli on rikas monoküllastumata rasvhappe oomega-7 allikas. Lisaks sisaldab Lamberts astelpajuõli karotenoide ning oomega-3 rasvhappeid. Küllastunud rasvhapete asendamine küllastumata rasvhapetega aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset. Astelpajuõli omab ka antioksüdatiivset toimet organismile. Tänu kõrgele bioflavonoidide sisaldusele usutakse ka astelpajuõli mõju tõsta naha ja limaskestade taastumisvõimet ning seeläbi toetada nahavigastuste paranemisprotsessi. Seespidiselt võib astelpajuõli kasutada maohaavade, kõrvetiste ja suulimaskesta põletike korral. Üks kapsel sisaldab puhast astelpajuõli 1000 mg, milles oomega-7 ehk palmitoolhappe sisaldus on 225 mg. Kes võiksid Lamberts astelpajuõli kapsleid tarvitada?
  • Inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi.
  • Inimesed, kes soovivad tugevdada enda südame tööd.
  • Inimesed, kes soovivad parandada enda seedimist.
  • Inimesed, kes soovivad hoida enda nahka terve ja elastsena.
  Lisa korvi Tooteinfo
 • 60 tabletti Kibuvits on looduslik C-vitamiini allikas, mis aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustamisele ja kõhrede, igemete, naha, veresoonte ja immuunsüsteemi normaalsele funktsioneerimisele.   Lamberts kibuvitsa tabletid on maitsetud ning sisaldavad tableti kohta 250mg C vitamiini.   Lisaks aitab Vitamiin C kaasa normaalsele energiavahetuse ja närvisüsteemi funktsioneerimisele, kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.   Kibuvits on ravimtaimedega tegelejate poolt kõrgelt hinnatud juba sajandeid. Lamberts toode on tugevatoimeline, sisaldades 500mg kibuvitsa ekstrakti (10 000mg kuivatatud kibuvitsast) tableti kohta, mis on saavutatud selle tänu hoolikalt valitud kõrgeima klassi toorainele.
  Lisa korvi Tooteinfo
 • 500 ml Granaatõuna ja punase viinamarja segu sisaldab suurt hulka tugevaid antioksüdante, sealhulgas polüfenoole ja ellagitanniine, mis kaitsevad meie keha vabade radikaalide kahjulike mõjude eest ja aitavad toetada immuunsüsteemi. Tugevate antioksüdantidena aitavad need kasulikud ühendid ära hoida rasvade oksüdatsiooni veres. Kontsetraat sobib kasutamiseks turgutava vahendina, energiavarude taastamiseks, immuunsüsteemi normaalse funktsioneerimise toetamiseks. Granaatõuna kontsetraadil on meeldiv maitse ning kontsentraati lahjendades saab sellest saab valmistada mahla. Kes võiksid kasutada Lambertsi Granaatõuna kontsentraati:
  • Inimesed, kes soovivad enda immuunsüsteemi tugevdada;
  • Inimesed, kes soovivad enda energiavarusid säilitada;
  • Inimesed, kes soovivad enda energiavarusid täiendada.
  Lisa korvi Tooteinfo
 • 500ml Maitsev, naturaalne segu leedrimarja, kibuvitsa ja mustsõstra kontsentraatidest, mis on hoolikalt käsitletud, säilitades puuviljade toiteväärtuse. Kõik kolm marja on rikkalikud flavonoidide allikad, sisaldades ka antotsüanidiine (taimsed ühendid). Need ühendid toetavad immuunsüsteemi, maksimeerides antioksüdantide kaitsevõimet vabade radikaalide vastu. Seda mõjuvõimsat toidulisandit võib võtta kogu talvekuude perioodi jooksul. Kes võiksid kasutada Lambertsi Granaatõuna kontsentraati:
  • Inimesed, kes soovivad enda immuunsüsteemi tugevdada;
  • Inimesed, kes soovivad enda energiavarusid täiendada;
  • Inimesed, kes soovivad enda immuunsüsteemi stimuleerida.
  Lisa korvi Tooteinfo
 • Ingveri kapslid

  15.00  12.75 
  60 kapslit Ingveri kasutamisel on eelkõige seedimise abistajana pikaajaline minevik. Nimelt aitab ingver vabastada seedesüsteemi üleliigsetest gaasidest. Muuhulgas on ingver kasutusel ka teiste seedetrakti vaevuste nagu koolikute (gaasivalude) ja düspepsia ( valu või ebamugavustunne ülakõhus pärast söögikorda) puhul.   Viimaste uuringute kohaselt soovitatakse ingveri toidulisandit  kasutada ka liigese hooldamise programmides koos glükosamiini ja kalaõliga. Ingveri tablettide kasutamine võib liigeste valulikkuse ja jäikuse vähendamisele kaasa aidata.   Üks kapsel sisaldab 14 g värskest ingverjuurest saadud 120 mg ingveriekstrakti. Kapslites kasutatakse ekstrakti, et säilitada aktiivsete koostisosade gingerooli ja tsingerooli mõju.
  Lisa korvi Tooteinfo
 • 90 tabletti Küüslauk tasakaalustab veresuhkru taset. Küüslaugul on antibakteriaalne toime ning võib kaasa aidata seedesüsteemi mikrobiaalse tasakaalu säilitamisele ja kahjulike mikroorganismide (bakterite, seente) vastu võitlemisel. Küüslauk aitab kaasa normaalsele imuunnsüsteemi talitlusele ning toetab keha loomulikku kaitsevõimet. Küüslaugus sisalduvad toimeained arvatakse olevat ühendid, mis sisaldavad väävlit ning millest üks on alliin. Alliin muutub küüslauku närides või purustades allitsiiniks. Küüslaugu tugevatoimelised tabletid on hoolikalt formuleeritud, et tagada toimeainete säilimine, tablett on kaetud spetsiaalse kattega, vähendamaks küüslaugu lõhna. Iga tablett sisaldab küüslauku koguses, mis on võrdväärne 1650 mg värske küüslauguga, millel on 5500 mikrogrammi allitsiini võimekus. Küüslaugu tablette võib võtta määramata aja jooksul. Kui kasutate küüslaugu tablette kolesterooli probleemide puhul, tuleks lasta taset regulaarselt kontrollida, et tagada vajadusel õige koguse tarvitamine.
  Lisa korvi Tooteinfo
 • 60 tabletti Punase päevakübara kasutamine põhineb oletusel, et see taim stimuleerib immuunsüsteemi, aidates toetada immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist. Punast päevakübarat on kasutatud tavalise külmetuse korral ja soovitatud kasutada ka külmetuse ennetamiseks. Punane päevakübar on ohutu, kui tarvitatakse õiges annuses ning ei ületata soovituslikku päevast doosi.
  Lisa korvi Tooteinfo
 • Lamberts Ester-C® sisaldab C vitamiini, mis ei ole happelises vormis. Tänu spetsiaalsele estrivormile puudub ärritav toime maole ning on leitud, et just see vorm on suurima biosaadavusega. Vitamiin C-d on vaja kollageeni moodustamiseks ja naha normaalse funktsiooni tagamiseks. Samuti on see oluline tervete luude, hammaste ja igemete tagamiseks ning immuunsüsteemi tugevdamiseks. C vitamiinil on leitud ka toime väsimuse ja kurnatuse vähendamiseks ning on leitud, et see aitab hoida normaalset vere rasva- ja kolesteroolitaset kontrolli all. Kuna tegu on antioksüdantsete omadustega vitamiiniga, kaitseb C vitamiin ka rakke oksüdatiivse kahjustuse eest. Iga tablett sisaldab 650mg Ester-C®-i , mis omakorda sisaldab 500mg vitamin C-d. Kes peaksid Lamberts Ester Vitamiin C toidulisandit kasutama?
  • Inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
  • Inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega
  • Mehed, kellel esineb viljatusprobleeme
  • Inimesed, kellel esineb külmetushaigusi
  • Sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust
  • Inimesed, kellel tekivad kergesti sinikad
  • Inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga
  • Inimesed, kellel esineb stressi
  Lisa korvi Tooteinfo