Külmetus

 • 60 tabletti C-vitamiini ja kibuvitsa tabletid on maitsetud ning sisaldavad 500 mg standardiseeritud kibuvitsa ekstrakti, mis on omakorda saadud 10 000 mg kuivatatud kibuvitsa marjadest. Selline tugevatoimeline kooslus on saavutatud tänu hoolikalt valitud kõrgeima klassi toorainele. Kibuvits on looduslik C-vitamiini allikas, mis aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustamisele ning luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks. C- vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. C-vitamiin aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning suurendab raua imendumist. 1 tablett sisaldab 250 mg C-vitamiini, mis on sobilikus annuses tarvitamiseks ka lastel. C-vitamiin aitab toetada immuunsüsteemi ning tõsta vastupanuvõimet haigustele, mistõttu on sobib tarvitamiseks külmetuste korral. *Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub siis, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele. Kes võiksid C-vitamiini ja kibuvitsa 250 mg tablette kasutada:
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalse immuunsüsteemi talitlusele;
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata närvisüsteemi normaalsele talitlusele;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata E-vitamiini algvormi taastekkimisele;
  • Inimesed, kes soovivad suurendada raua imendumist organismis;
  • Lapsed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi ja vastuapnu haigustele.
   
 • 500 ml Looduslik, ilma kunstlike magustajate ja lisatud suhkruta granaatõuna ja punase viinamarja segu sisaldab suurt hulka tugevaid antioksüdante. Nendeks antioksüdantideks on sealhulgas loodsulikud ühendid nagu polüfenoolid ja ellagitanniinid, mis kaitsevad meie keha vabade radikaalide kahjulike mõjude eest ja aitavad toetada immuunsüsteemi. Kontsetraat sobib kasutamiseks turgutava vahendina, energiavarude taastamiseks, immuunsüsteemi toetamiseks, pärast füüsilist tegevust taastava vahendina, südametervise toetamiseks, heade kolesteroolitasemete säilitamiseks. Granaatõun on looduslikult väga paljude oluliste toitainete allikaks. See sisaldab paljusid meile tuntud vitamiine nagu C-vitamiin, palju erinevaid B-vitamiine, K- ja E-vitamiini. Need vitamiinid aitavad omakorda toetada meie immuunsüsteemi ning erinevaid ainevahetuslikke protsesse meie organismis. Lisaks vitamiinidele, sisaldab granaatõun looduslikult ka mitmeid mineraalaineid nagu kaltsium, mis on oluline luudele; magneesium, mis toetab lihaste tööd ja aitab vähendada väsimust ning kurnatust; rauda, mis aitab kaasa vere punalibelde ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele; seleeni, mis aitab kaasa kilpnäärme normaalsele talitlusele; ja lisaks mitmeid mikromineraalaineid nagu fosfor, kaalium, naatrium, mangaan, vask jne. Tänu kõrgele vajalike toitainete ja antioksüdantsete ühendite sisaldusele sobib Granaatõuna kontsentraat väga hästi igapäevaste toitainete vajaduste katmiseks. Samuti ideaalne alternatiiv ka neile, kellel tablettide tarvitamine on raskendatud ning vajavad kõrgendatud antioksüdantide tarvitamist. Granaatõuna kontsentraati saab lahjendades juua mahlana, mis on sobilik tervele perele. Mahlana tarvitades on granaatõuna kontsentraat sobilik ka noorukitele alates 16.eluaastast igapäevase energiavajaduse taastamiseks ning immuunsüsteemi toetamiseks. Sobib alternatiivina tarvitamiseks ka multivitamiinide asemel. Granaatõuna kontsetraadil on meeldiv maitse ning kontsentraati lahjendades saab sellest valmistada hapukat mahla. Kontsentraati võib tarvitada pikaajaliselt. Kes võiksid Lambertsi Granaatõuna kontsentraati tarvitada:
  • Noorukid alates 16.eluaastat ja täiskasvanud, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada ning tõsta vastupanuvõimet külmetustele;
  • Inimesed, kes soovivad enda energiavarusid säilitada;
  • Inimesed, kes soovivad toetada igapäevast toitainete vajadust;
  • Inimesed, kes soovivad tarvitada kõrgendatud koguses antioksüdante;
  • Inimesed, kes soovivad toetada rauataset organismis;
  • Inimesed, kes soovivad toetada südametervist;
  • Füüsiliselt aktiivsed inimesed  ja sportijad, kes soovivad aidata kaasa taastumisele;
  • Taimetoitlased, veganid igapäevaste vajalike toitainete tasemete säilitamiseks.
 • 60 kapslit Ingver, Zingiber officinale risoom, on üks kõige laialdasemalt kasutatud liikidest ingveri (Zingiberaceae) perekonnast ning ta on populaarne maitseaine erinevates söökides ja jookides. Lisaks on ingverit juba üle 2500 aasta kasutatud ka meditsiinilistel eesmärkidel nii Hiinas kui Indias, kus avastati, et ta aitab peavalu, iivelduse, reumatismi ning külmetushaiguste puhul. Ingverit on pikaaegselt kasutatud ka seedimise abistajana. Nimelt aitab ta vabastada seedesüsteemi üleliigsetest gaasidest. Muuhulgas on ingver kasutusel ka teiste seedetrakti vaevuste nagu koolikute (gaasivalude) ja düspepsia ( valu või ebamugavustunne ülakõhus pärast söögikorda) puhul. Viimaste uuringute kohaselt soovitatakse ingveri toidulisandit  kasutada ka liigese hooldamise programmides koos glükoosamiini ja kalaõliga. Ingveri tablettide kasutamine võib liigeste valulikkuse ja jäikuse vähendamisele kaasa aidata. Üks kapsel sisaldab 14 g värskest ingverjuurest saadud 120 mg ingveriekstrakti. Kapslites kasutatakse ekstrakti, et säilitada aktiivsete koostisosade gingerooli ja tsingerooli mõju. Kes võiksid Lamberts Ingveri kapsleid tarvitada:
  • Inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi;
  • Inimesed, kellel esineb iiveldust;
  • Inimesed, kellel esineb seedetrakti vaevusi;
  • Inimesed, kellel esineb puhitusi, gaase.
   
 • 500 ml Maitsev, naturaalne segu leedrimarja, kibuvitsa ja mustsõstra kontsentraatidest, mis on hoolikalt käsitletud, säilitades puuviljade toiteväärtuse. Kõik kolm marja on rikkalikud flavonoidide allikad, sisaldades ka antotsüanidiine (taimsed ühendid). Need ühendid toetavad immuunsüsteemi, maksimeerides antioksüdantide kaitsevõimet vabade radikaalide vastu. Leedrimarjad, kibuvits ning mustsõstar on looduslikult kõik väga head C-vitamiini allikad.  C-vitamiinil on väga palju olulisi funktsioone meie kehas, oluliseimaks talveperioodil on immuunsüsteemi toetamine ning väsimuse ja kurnatuse vähendamine. Kuigi tegemist on täiesti loodusliku kontsentraadiga, kus ei ole standardiseeritud ekstrakte kasutatud, on Lamberts ära mõõtnud ka loodusliku C-vitamiini sisalduse, milleks on ca 10-15 mg viie milliliitri kontsentraadi kohta. Seda mõjuvõimsat toidulisandit võib tarvitada kogu talvekuude perioodi jooksul, et tagada toimiv immuunsüsteem ja tugev vastupanuvõime külmetustele. Imuno-Strength kontsentraat on sobilik toidulisand ka lastele alates 5.eluaastast ning rasedatele ja imetavatele emadele. Kes võiksid Lambertsi Imuno-Strength kontsentraati tarvitada:
  • Lapsed alates 5.eluaastast ja täiskasvaund, kes soovivad enda immuunsüsteemi tugevdada;
  • Inimesed, kes soovivad enda energiavarusid täiendada;
  • Inimesed, kes soovivad enda immuunsüsteemi stimuleerida;
  • Inimesed, kes soovivad aidata kaasa kiireamel taastumisele pärast füüsilist koormust või pikki haigusperioode;
  • Rasedatele ja imetavatele emadele, kes soovivad lisaenergiat.
 • 90 tabletti Küüslauk tasakaalustab veresuhkru taset ning ta aitab kaasa normaalsele imuunnsüsteemi talitlusele ning toetab keha loomulikku kaitsevõimet.. Lisaks on tal antibakteriaalne toime ning võib kaasa aidata seedesüsteemi mikrobiaalse tasakaalu säilitamisele ja kahjulike mikroorganismide (bakterite, seente) vastu võitlemisel. Küüslaugus sisalduvad toimeained arvatakse olevat ühendid, mis sisaldavad väävlit ning millest üks on alliin. Alliin muutub küüslauku närides või purustades allitsiiniks. Küüslaugu tugevatoimelised tabletid on hoolikalt formuleeritud, et tagada toimeainete säilimine, tablett on kaetud spetsiaalse kattega, vähendamaks küüslaugu lõhna. Iga tablett sisaldab küüslauku koguses, mis on võrdväärne 1650 mg värske küüslauguga, millel on 5500 mikrogrammi allitsiini võimekus. Küüslaugu tablette võib võtta määramata aja jooksul. Kui kasutate küüslaugu tablette kolesterooli probleemide puhul, tuleks lasta taset regulaarselt kontrollida, et tagada vajadusel õige koguse tarvitamine.
 • 60 tabletti Punase päevakübara kasutamine põhineb oletusel, et see taim stimuleerib immuunsüsteemi, aidates toetada immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist. Punast päevakübarat on kasutatud tavalise külmetuse korral ja soovitatud kasutada ka külmetuse ennetamiseks. Punane päevakübar on ohutu, kui tarvitatakse õiges annuses ning ei ületata soovituslikku päevast doosi.
 • 90 tabletti Lamberts Ester-C® uudne vorm sisaldab C-vitamiini, millel on neutraalne pH tase ning tänu spetsiaalsele estrivormile puudub ärritav toime maole ning C-vitamiini imendumine on väga hea. 1 tablett sisaldab 650mg Ester-C®-i vormi , milles sisaldub 500 mg C-vitamiini. C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Lisaks aitab C-vitamiin  kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks. See spetsiaalne estrivormis C-vitamiin on toodetud põhinedes Headele Tootmistavadele (GMP tähis), nagu ka kõik ülejäänud Lambertsi tooted, ning järgides ka ravimistandardeid. Selline tootmisviis tagab toote ülima puhtuse ning garanteerib toimeaine õige ning optimaalse sisalduse preparaadis. *Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.   Kes võiksid Lamberts C-vitamiini (Ester-C® vormis) 650 mg tablette tarvitada:
  • Inimesed, kes on tundliku maoga ning happeline keskkond on liigselt ärritav organismile;
  • Inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada;
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust;
  • Inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega;
  • Inimesed, kellel esineb külmetusi;
  • Inimesed, kes on füüsiliselt aktiivsed ning sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust;
  • Inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga;
  • Inimesed, kellel esineb stressi.
 • 60 tabletti C-vitamiin koos looduslike ühendite bioflavonoidide (puuviljadele ja juurviljadele omased looduslikud C-vitamiini ühendid) ja kibuvitsaga, mis on omakorda looduslikuks C-vitamiini allikaks. Uuringutes on välja toodud, et kibuvits aitab oluliselt kaasa C-vitamiini imendumisele tablettidest. Looduslikke bioflavonoide kasutab keha mitmel viisil: need toetavad C-vitamiini rolli terve kollageeni ning kõhre säilitamisel, normaalse naha funktsiooni talitlust ning tervete igemete ning immuunsüsteemi toimimist. Tuntumad bioflavonoidid on näiteks kvertsetiin, rutiin, tsitriin, hesperidiin. C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. *Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.   Kes võiksid Lambertsi C-vitamiini 1000 mg koos bioflavonoidide ja kibuvitsaga tarvitada:
  • Inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada;
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust;
  • Inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega;
  • Inimesed, kellel esineb külmetusi ning kes soovivad vastupanuvõimet haigustele tõsta;
  • Inimesed, kes on füüsiliselt aktiivsed ja sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust;
  • Inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga;
  • Inimesed, kellel esineb stressi;
  • Taimetoitlased ja veganid.