Vitamiinide komplekt “Tervelt kooli” 13-18 aastastele

  • teismeliste ja noorukite vitamiini ning mineraalivajaduste katteks
  • toetab nooruki kasvu ja arengut
  • aitab vähendada väsimust ja kurnatust
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett ning kapsel päevas, eelistatavalt koos toiduga. Oomega-3-rasvhapped aitavad kaasa lapse aju ja üldisele arengule, kasvule ja aitavad toetada silmanägemist.

Kas teadsid?

Esimene laialdaselt kättesaadav multivitamiin tuli müügile 1939. aastal. Ameerika keemik Carl F. Rehnborg arendas välja vitamiinide ja mineraalide kompleksi pärast seda, kui oli Hiinas uurinud vitamiinide, mineraalide ja tervise vahelist seost.

MILLEKS HEA ON?

Teismeliseeas läbitakse palju füüsilisi muutusi. Õige toitumine on sel ajal eriti oluline, kuna keha vajab kasvamiseks, arenemiseks ja tervena püsimiseks erinevaid vitamiine ja mineraale. Erinevate toitude söömine on parim viis saada iga päev vajalikke vitamiine ja mineraale, samuti süsivesikute, valkude, rasvade ja kalorite õige tasakaal, mida keha vajab vajab kasvamiseks ja arenemiseks.

Kuid just noorukid on need, kes ei saa enamasti oma päevast kaltsiumi, raua, tsingi ja D-vitamiini vajadust täis. Ning selleks, et Sinu teismeeas lapse kõik päevased vitamiinide ja mineraalainete normid oleksid kaetud, oleme kokku pannud kaks toodet, mis aitavad seda lihtsamini täita.

Komplekti kuuluvad:

Multivitamiini A-Z kompleks (60 tabletti) – üks kord päevas tarvitatav toidulisand, mis varustab organismi kõigi oluliseimate mikro- ja makrotoitainetega. See on heaks pikaajaliseks toidulisandiks teismelistele, kelle keha areneb ja kasvab märkimisväärselt ning vajab kiirete muutustega toimetulekuks rohkem energiat, kaltsiumit, tsinki, rauda ja mitmeid teisi toitaineid.

D-vitamiin 1000 iu (120 kapslit) – on tähtis tugevate luude ja hammaste jaoks ning seda peetakse tähtsaks ka terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt. Piisava päikesevalguse korral oleks meil küllaldaselt D-vitamiini, kuid reaalsuses tuleb seda toidust lisaks omastada, eriti just talvekuudel.

KELLELE MÕELDUD?
  • 13-18 aastastele noorukitele immuunsüsteemi tugevdamiseks
  • noorukitele  igapäevaste toitainete vajaduse tagamiseks
  • noorukitele väsimuse ja kurnatuse vähendamiseks
  • kasvuaeas lastele erinevate kasvamisega seotud tervismurede korral
KOOSTISOSAD

Multivitamiini A-Z kompleks

Sobib taimetoitlastele.

Hoiatused: Toode sisaldab rauda, mis liigse manustamine korral võib olla ohtlik lastele.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
Vitamiin A 800 μg 100
Vitamiin D3 10 μg 200
Vitamiin E 12 mg 100
Vitamiin K 75 μg 100
Vitamiin C 80 mg 100
Tiamiin (vitamiin B1) 2,2 mg 200
Riboflaviin (vitamiin B2) 2,8 mg 200
Niatsiin (vitamiin B3) 32 mg 200
Vitamiin B6 2,8 mg 200
Foolhape 200 μg 100
Vitamiin B12 5 μg 200
Biotiin 100 μg 200
Pantoteenhape (vitamiin B5) 12 mg 200
Kaltsium 200 mg 25
Magneesium 100 mg 27
Raud 14 mg 100
Tsink 15 mg 150
Vask 1 mg 100
Mangaan 0,3 mg 15
Seleen 55 μg 100
Kroom 50 μg 125
Jood 150 μg 100
Räni 2 mg -

D-vitamiin 1000 iu

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel %NRV
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 25 μg (1000 TÜ) 500

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas ning päikesevalguse eest kaitstult.

Sarnased tooted

D-vitamiin 1000 IU (25 μg)
al.  3,77 
Oomega-3 kalaõli kapslid lastele
al.  4,16 
Vitamiinide ja mineraalainete kompleks A-Z
12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht