Vitamiinide komplekt “Terve ja särav nahk”

 • toetab ja säilitab naha tervist
 • niisutab ja rikastab toitainetega nahka seestpoolt
 • aitab kuldpruuni jume saavutamisel ja toetab jume püsimajäämist kauemaks
 • kompleks sobib ka erinevate nahaprobleemide puhul
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Päeva jooksul võid tarvitada 1-2 kapslit beetakaroteeni ja kuningakepiõli, mõlemaid võid võtta samal ajal soovituslikult koos toiduga, siis tõuseb ka toitainete imendumine. Naha ja kollageeni tervise toetamiseks võib juurde tarvitada teisi looduslikke ühendeid (antotsüanidiine) ja C-vitamiini.

Kas teadsid?

Inimese kogu elu jooksul uuendatakse nahka umbes 1000 korda.

MILLEKS HEA ON?

Aita oma kehal toetada naha heaolu, tervist ning jumet vajalike toitainetega. Terve naha säilitamiseks oluliste toitainetega kaitseme nahka väliskeskkonna negatiivsete tegurite (päikesepõletus, päikeseallergia, pigmendilaigud, UV-kiirgus) eest.

Beetakaroteen kuulub taimsete värviliste pigmentide hulka ning annab oranži värvuse näiteks porgandile. Beetakaroteen on samuti üks olulisemaid antioksüdante, mis aitab kehal võidelda vabade radikaalidega ehk reaktiivsete hapnikumolekulidega, mis võivad organismis tekkida just kahjulike väliste keskkonna mõjude tulemusena. Seetõttu võib beetakaroteen oluline olla neile, kes saavad kergesti päikesepõletuse või kes vaevlevad päikeseallergia käes. Beetakaroteeni tarvitamine koguses 2 kapslit päevas, annab nahale kuldpruuni/oranžika jume, samuti säilitab päevitunud naha jumet Ühtlasi on meie organism võimeline beetakaroteeni muutma A-vitamiiniks vastavalt organismi vajadustele. A-vitamiin aitab kaasa normaalsele rakujagunemisele, on vajalik normaalse immuunsüsteemi toimimiseks ning samuti aitab kaasa silmade tervise säilitamisele.

Kuningakepiõli sisaldab olulist asendamatut rasvahpet gamma-linoleenhape (GLA), mis aitab kehas toota spetsiaalseid ühendeid (põletikuvastaseid prostaglandiine), aitavad mitmete põletikuliste nahaprobleemide korral. Tänu kuningakepiõlis sisalduvatele rasvhapetele niisutab ja toidab see nahka ning toetab naha normaalset funktsiooni. Uuringud on näidanud, et sellest on abi ka mitmete erinevate nahaprobleemide korral nagu akne, rosaatsea ja ekseem.

Beetakaroteeni ja kuningakepiõli kooslus aitab kaasa naha terve jume säilitamisele ja seespidisele niisutamisele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada naha tervist
 • inimesed, kes soovivad nahka niisutada ja toita seestpoolt
 • inimesed, kes soovivad paremat ja ühtlasemat jumet
 • inimesed, kes soovivad päikesest saadud jume püsimise aega pikendada
 • inimesed, kes on päikese suhtes tundlikuma nahaga (kindlasti alati kasutada SPF kreeme)
 • inimesed, kellel esineb päikeseallergia (kindlasti alati kasutada SPF kreeme)
KOOSTISOSAD

Beetakaroteen 15 mg 90 kapslit

Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit %NRV*
Karotenoidide segu (Dunaliella salina algae-st) 15-30 mg -
Sisaldades: - -
Beeta-karoteen 14,2-28,4 mg -
Luteiin 75-150 µg -
Zeaksantiin 75-150 µg -
võrdväärne A-vitamiini kogusega 2435-4870 mcg 304-608

Kuningakepiõli 1000 mg 90 kapslit

Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab
1-3 kapslit %NRV*
Vitamiin E 10-30 mg 83-249
Kuningakepiõli (Primula vulgaris) 1000-3000 mg -
Sisaldab gamma-linoleenhapet (GLA) 90-270 mg -

Mitte ületada päevakseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Beetakaroteen 15 mg
17,27 
Kuningakepiõli 1000 mg kapslid
20,47 
Kuningakepiõli ja kurgirohuõli 1000 mg
25,22 
Puhas kurgirohuõli 1000 mg
27,66 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]