Vitamiin B6 tabletid 50mg

Vitamiin B6 tabletid 50mg

10.47 

Laos

Vitamiin B6 ehk püridoksiin on ilmselt üks olulisemaid B grupi vitamiine osaledes paljudes olulistes eluprotsessides. Vitamiin B6 on oluline normaalse psühholoogilistele protsessidele kaasaaitamises, immuunsüsteemi toetamises, väsimuse ja kurnatuse vähendamises ja normaalse homotsüsteiini metabolismi tagamises. Lisaks eelnevale peetakse vitamiin B6 oluliseks rolliks ka hormonaalset regulatsiooni ning seda on vaja ka melatoniini, dopamiini ja serotoniini tootmiseks.

Vitamiin B6 on samuti populaarseks toidulisandiks naistele, kellel esineb premenstruaalsündroomi, kuna on leitud, et see mõjutab rasvhapete metabolismi ning vedeliku tasakaalu kehas. Samuti on leitud, et kuna vitamiin B6 mõjutab homotsüsteiini metabolismi, võib selle puudus põhjustada ka kardiovaskulaarsüsteemi haiguste sagenemist.

 

Kes peaksid Lamberts vitamiin B6 tablette kasutama?

  • Inimesed, kellel esineb vitamiin B6 puudusest tingitud aneemiat
  • Inimesed, kellel esineb depressiooni
  • Naised, kellel esineb premenstruaalsündroomi
  • Inimesed, kes soovivad enda südame-veresoonkonda toetada

Laos

Kirjeldus

Annustamine:  Üks kuni kaks tabletti päevas või vastavalt arsti või apteekri soovitustele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toitumisalane teave ühe tableti kohta:

Vitamiin B6 (Püridoksiin) 50mg

mg=milligramm

Koostisosad:Dikaltsiumfosfaat, tselluloos, ränidioksiid, stearhape, magneesiumstearaat.

 

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, munad, piim ja piimatooted, laktoos, pähklid, sulfitid, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele.

 

Hoiatused: Pikaaegne kasutamine võib põhjustada kergeid surinaid ja tundetust. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas, kuivas ja valguse eest kaitstud kohas.

 

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  M Pharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 55 g