Vadakuvalgu­pulber, maitsestamata

  • ühes portsjonis (30 g) on 24 g proteiini, 6 g BCAA-d ja süsivesikuid 2,4 g
  • lihaskasvuks ja treeningujärgseks taastumiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Sega 1 mõõtelusikatäis pulbrit (30 g) 200 ml külma vee või väherasvase piimaga (parima tulemuse saamiseks kasuta blenderit!). Soovitavalt 1-4 portsjonit päevas vastavalt vajadusele. Valmisjook säilita jahedas ja tarvita 3 tunni jooksul. Tootel on õrn piimjas ja kergelt magus maitse, sobib ideaalselt ka smuuti või helveste juurde. Vitamiinide ja mineraalainete kompleksi lisatarvitamine mängib olulist rolli vajalike toitainete tagamises spetsiaalse treeningkava järgimisel.

Kas teadsid?

Vadakuvalk sisaldab lähteaineid, mis tõstavad keha glutatiooni taset. Uuringud on näidanud, et kõrgem glutatiooni tase võib parandada vastupidavust treeningul.

MILLEKS HEA ON?
Taastumine treeningutest
Vastupidavus

Lambertsi maitsestamata vadakuvalgupulber on kõrge kvaliteediga toode, millele on lisatud vadakuvalgu isolaate, et suurendada segu üldist valgukogust annustamiskorra kohta. Pulber on maitsestamata, seega saab seda ideaalselt segada erinevatesse jookidesse, jogurtitesse, suppidesse, smuutidesse jne.

Vadakuvalgupulber on mõeldud kasutamiseks sportlastele ja harrastajatele nii jõu- kui vastupidavusaladel taastumise ja ainevahetuse kiirendamiseks ning lihaskasvu stimuleerimiseks.

Vadak on eraldatud piimast ja seda peetakse kergesti seeduvaks ning kõrge kvaliteetseks valguallikaks, mis pakub suurepärast aminohapete segu, sealhulgas üle 6 g hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA-d) – L-leutsiin, L-isoleutsiin ja L-valiin serveeriskorra kohta. Aminohapped on olulised komponendid, mida keha vajab lihaste ehitamiseks ja parandamiseks.

Tänu kõrgekvaliteedilisele kasutatavale vadakuvalgule on antud preparaadil õrn piimjas maitse. Seetõttu ei pea antud toodet ebameeldiva maitse peitmiseks tugevate maitse- ja magusainetega segama.

  • 33 annust purgi kohta, iga annus sisaldab 23,6 g valku.
  • 6 g hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA-d) annustamiskorra kohta.
  • Aspartaamivaba ja kergelt segatav.
KELLELE MÕELDUD?
  • sportlikud inimesed, kellel on tarvis valgutarbimist suurendada
  • harrastus- ja profisportlased, kes soovivad kiirendada organismi taastumist treeningust
  • harrastus-  ja profisportlased, kes soovivad stimuleerida lihaskasvu
KOOSTISOSAD
Toitumisalane teave:
30 g kohta*: 100 g kohta:
Energia 492 kJ/118 kcal 1641 kJ/392 kcal
Rasvad, millest 1,5 g 5,0 g
satureerituid 1,1 g 3,8 g
Süsivesikud, millest 2,4 g 8,1 g
suhkruid 2,4 g 8,1 g
Valgud 23,6 g 78,6 g
Soolad 0,272 g 0,906 g
Aminohappeline koostis:
30 g kohta: 100 g kohta:
Alaniin 1,0 g 3,5 g
Arginiin 0,6 g 1,9 g
Aspartaat 2,5 g 8,2 g
Tsüsteiin 0,4 g 1,3 g
Glutamiinhape 4,1 g 13,7 g
Glütsiin 0,4 g 1,3 g
Histidiin 0,4 g 1,5 g
Isoleutsiin*/** 1,5 g 5,0 g
Leutsiin*/** 3,0 g 9,9 g
Lüsiin* 1,9 g 6,4 g
Metioniin* 0,4 g 1,2 g
Fenüülalaniin* 0,7 g 2,4 g
Proliin 1,3 g 4,4 g
Seriin 1,1 g 3,6 g
Treoniin* 1,6 g 5,2 g
Trüptofaan* 0,6 g 1,9 g
Türosiin 0,7 g 2,2 g
Valiin*/** 1,5 g 4,9 g

Koostisosad: valgusegu (vadakuvalgu kontsentraat (piim, soja), vadakuvalgu isolaat (piim, soja), hargnenud ahelaga aminohapped (L-Leutsiin, L-Isoleutsiin, L-Valiin).

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab sojapiima. Valmistatud tehases, kus käsitletakse teraviljatooteid.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]