Vadakuvalgu­pulber magneesiumiga, šokolaadimaitseline

  • ühes portsjonis (30 g) on 22 g proteiini, 6 g BCAA-d ja süsivesikuid 2,3 g
  • lihaskasvuks ja treeningu jägseks taastumiseks
  • rikastatud magneesiumiga (ühes portsjonis 84 mg)
  • lai aminohapete profiil
  • üle 6 g BCAA'd (L-isoleutsiin, L-leutsiin, L-valiin)
  • aspartaamivaba ja hea lahustuvusega
  • meeldiva maitse ja tekstuuriga
Kogus
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Gluteenivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Sega 1 mõõtekopsikutäie pulbrit (30 g) 200 ml külma vee või väherasvase piimaga (parima tulemuse saamiseks kasuta blenderit!). Soovitavalt 1-4 portsjonit päevas vastavalt vajadusele. Valmisjook säilita jahedas ja tarvita 3 tunni jooksul. Tootel on mõnus šokolaadi maitse ja on kergelt magus, sobib ideaalselt ka smuuti või helveste juurde. Vitamiinide ja mineraalainete kompleksi lisatarvitamine mängib olulist rolli vajalike toitainete tagamises spetsiaalse treeningkava järgimisel.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.