Vadakuvalgu­pulber Complete Gainer, šokolaadimaitseline

  • ühes portsjonis (100 g) on 39,7 g proteiini, 8+ g BCAA-d ja süsivesikuid 35 g (millest 4 g suhkruid)
  • lihasmassi ja kaalu kasvatamiseks
  • treeningujärgseks taastumiseks
  • aspartaamivaba ja hea lahustuvusega
  • sisaldab lisaks beeta-alaniini 2 g, HMB'd 1,5 g ja kreatiin 5 g
Kogus
Otsas
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Otsas
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Sega 4 mõõtelusikatäit (100 g) pulbrit 400 ml külmale veele või väherasvasele piimale (parima tulemuse saamiseks kasuta blenderit!). Soovituslik manustada üks kord päevas söögikordade vahepeal. Vajadusel võib treeningpäevadel tarvitada ka kaks annustamiskorda päevas. Valmisjook säilita jahedas ja tarvita 3 tunni jooksul. Mitmekülgse toitumise ja sportlikke eluviiside toetamiseks. Suure füüsilise koormuse korral ja paremaks taastumiseks tarvita juurde sportlaste vitamiinide ja mineraalainete kompleksi, mis tagab vajalike toitainete igapäevase vajaduse.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.