Tugevatoimelised Artišoki tabletid 8000 mg

Tugevatoimelised Artišoki tabletid 8000 mg

24.03 

Laos

180 tabletti

Artišokk on enim tuntud kui terve seedeelundkonna säilitaja. Ta stimuleerib seedemahlu, mille ülesanne on lõhustada toidus sisalduvad rasvad, muutes need lihtsamini seeditavaks. Traditsiooniliselt on artišokki kasutatud selleks, et leevendada pärast söömist ilmnevat ebamugavustunnet üla- või alakõhus. Kaasaegsete uuringute tulemusel on artišokki hakatud kasutama ka nendel, kelle soolestiku tervis on häiritud või kellel on rasvade seedimise häire.

Samuti on leitud, et artišoki ekstrakt võib alandada kolesterooli ja triglütseriidide taset veres ning artišokis leiduvad flavonoidid takistavad kolesterooli oksüdeerumist, mis võib vähendada omakorda ateroskleroosi tekkeriski.

Artišoki lehed on need, mis sisaldavad aktiivseid ühendeid, millest kõige olulisem on tsünariin. Lamberts artišoki toidulisand sisaldab kontsentreeritud artišoki lehtede ekstrakti (võrdväärne 8000 mg kuivatatud taimega) ja annab 16 mg tsünariini tableti kohta.

Tabletid on maitsetud ja kergesti neelatavad.

Kes võiksid kasutada Lambertsi Artišoki tablette:

  • Inimesed, kes soovivad toetada enda seedeelundkonda;
  • Inimesed, kellel on raskusi toidu seedimisega;
  • Inimesed, kellel tekivad pärast söömist ebamugavustunne ala- või ülakõhus;
  • Inimesed, kellel on rasvade seedimise häire;
  • Inimesed, kelle soolestiku töö on häiritud.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: Kaks tabletti päevas koos söögiga (maksimaalselt 6 tabletti päevas). Tarvitada vähemalt 8 nädalat.  Säilitusannusena edaspidi 1-2 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt arsti või apteekri soovitusele. Artišoki tablette võib võtta ka enne raskesti seeditava toidu söömist (2 tabletti). Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
Artišokk

(320 mg 25:1 ekstraktist)

sisaldab tsünariini

8000 mg

 

16 mg

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. 

Koostisosad: Artišoki ekstrakt, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine mikrokristalliline tselluloos, kapslikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid  titaandioksiid, kurkumiin, vaskklorofülliin ja raudoksiid, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, paksendaja võrkstruktuuriga tselluloosikummi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee