Taimsed steroolid 800mg

Taimsed steroolid 800mg

25.52 

Laos

60 tabletti

Toidulisand, mis sisaldab 800 mg puhtaid taimseid steroole 1 tableti kohta, millest kuni 80% moodustavad beeta-sitosteroolid. Taimsed steroolid sarnanevad oma struktuurilt kolesteroolile ning aitavad kaasa normaalse vere kolesteroolitaseme säilitamisele.

Looduslikult sisaldavad taimseid steroole taimsed õlid ja teraviljad ja on leitud, et need on eluliselt olulised, et hoida normaalset kolesteroolitaset. Struktuuri poolest on taimsed steroolid kolesterooliga väga sarnased ning on leitud, et nad on tervislikud, kuna nad takistavad kolesterooli tagasiimendumist seedetraktist.

Kolesterooli eritab loomulikul teel sapp ning selle eesmärgiks on seedimise abistamine. Seejärel toimub aga seedetraktis kolesterooli tagasiimendumine. Taimsete steroolide eesmärgiks ongi takistada tagasiimendumist ning seega omavad nad vere kolesteroolitaset mõjutavaid omadusi isegi kui tarbitakse väga vähese kolesteroolisisaldusega toitu.

Tänapäeva inimeste toidusedel on sageli taimsete steroolide vaene ning seega rikastatakse tihti margariine steroolidega. Sellised rikastatud toiduained küll muudavad meie igapäevast taimsete steroolide tarbimist, kuid sellegipoolest ei pruugi paljude inimeste jaoks sellest piisata.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1 tablett päevas või vastavalt arsti või apteekri soovitustele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab
Taimsed steroolid,

millest 80% on beeta-sitosteroolid*

 

800 mg

*Sisaldus võib varieeruda loodusliku päritolu tõttu

 

Sobib taimetoitlastele.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Koostisosad: taimsed steroolid, happesuse regulaatorkaltsiumkarbonaat, mahuaine võrkstruktuuriga tsellulooskummi, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool. Netokogus: 122g

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Taimsed steroolid 800mg”