Taimsed steroolid 800 mg

Taimsed steroolid 800 mg

25.52  20.42 

Laos

60 tabletti

Toidulisand, mis sisaldab ühe tableti kohta 800 mg puhtaid taimseid steroole, millest kuni 80% moodustavad beeta-sitosteroolid – taimsed steroolid, mis sarnanevad oma struktuurilt kolesteroolile.

Taimsed steroolid esinevad looduslikult taimsetes õlides, teraviljades, pähklites ja seemnetes ning on osutunud ülioluliseks tervisliku kolesteroolitaseme säilitamiseks. Nad sarnanevad oma struktuurilt kolesteroolile ja on leitud, et nad on tervisele kasulikud, sest takistavad osaliselt kolesterooli tagasiimendumist seedetraktist.

Kolesterooli eritab loomulikul teel sapp ning selle eesmärgiks on seedimise abistamine. Seejärel toimub aga seedetraktis kolesterooli tagasiimendumine. Taimsete steroolide eesmärgiks ongi takistada tagasiimendumist ning seega omavad nad vere kolesteroolitaset mõjutavaid omadusi isegi kui tarbitakse väga vähese kolesteroolisisaldusega toitu.

Tänapäeva inimeste toidusedel on sageli taimsete steroolide vaene ning seetõttu rikastatakse tihti osasid toiduaineid, näiteks margariine, steroolidega. Sellised rikastatud toiduained küll muudavad meie igapäevast taimsete steroolide tarbimist, kuid sellegipoolest ei pruugi paljude inimeste jaoks sellest piisata.

Kes võiksid Lamberts Taimseid Steroole tarvitada:

  • Inimesed, kellel on kõrge kolesteroolitase;
  • Inimesed, kes soovivad säilitada normaalset kolesteroolitaset;
  • Inimesed, kes soovivad toetada enda südame tervist;
  • Inimesed, kes tarbivad vähe teraviljatooteid.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1 tablett päevas või vastavalt arsti või apteekri soovitustele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
Taimsed steroolid,

millest 80% on beeta-sitosteroolid*

 

800 mg

*Sisaldus võib varieeruda loodusliku päritolu tõttu

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. 

Koostisosad: taimsed steroolid, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine võrkstruktuuriga tsellulooskummi, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 146 g