Seleeni 200mcg tabletid

Seleeni 200mcg tabletid

11.98 

Laos

Seleen on oluline keha antioksüdatiivse kaitsesüsteemi koostisosa, mis omab tähtsat rolli ka türoksiini ainevahetuses. Seleeni tarbimine võib ennetada nii vähi- kui ka südame-veresoonkonnahaiguste tekkeriski ning on hindamatu toitaine reproduktiivtervise seisukohalt.

Lamberts toidulisandi puhul on tegemist L-selenometioniiniga, millel on parim imendumisvõime võrreldes teiste vormidega. Iga tablett sisaldab 200 mcg seleeni, mis on kahekordne kogus võrreldes tavapäraste toodetega.

 

Kes peaksid Lamberts seleeni tablette kasutama?

  • Inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi
  • Inimesed, kellel esineb südameprobleeme
  • Inimesed, kellel on ateroskleroos
  • Mehed, kellel on viljakusprobleemid

Laos

Kirjeldus

AnnustamineÜks tablett päevas koos söögiga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele.Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. 

Toitumisalane teave 1 tableti kohta
Seleen (L-selenometioniinina) 200 mcg

mcg=mikrogramm

Koostis: dikaltsiumfosfaat, tselluloos, L-selenometioniin, kapslikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütseriin), ränidioksiid, stearüülhape, magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele.

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada jahedas, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  M Pharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seleeni 200mcg tabletid”