Seleen 200 µg

 • Lamberts kasutab L-selenometioniini ja naatriumseleniidi kombinatsiooni, sest sellele omistatakse parimat imendumisvõimet võrreldes teiste vormidega
 • iga tablett sisaldab 200 µg seleeni, mis on kahekordne kogus võrreldes tavapäraste multikomplekside sisaldusega
 • spermatogeneesi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Seleeni võttes on kasulik ka E-vitamiini, sest see aitab kaasa organismi võimele seleeni kasutada.

Kas teadsid?

Parapähklid ehk brasiilia pähklid on head seleeni allikad: üks pähkel sisaldab umbes 75 µg seleeni, mis on soovituslik päevane annus meesterahvale.

MILLEKS HEA ON?
Meeste tervis
Immuunsus
Juuksed & küüned
Oksüdatiivne stress

Lamberts kasutab L-selenometioniini ja naatriumseleniidi kombinatsiooni, sest sellele omistatakse parimat imendumisvõimet võrreldes teiste vormidega. Iga tablett sisaldab 200 µg seleeni, mis on kahekordne kogus võrreldes tavapäraste multikomplekside sisaldusega.

Seleen on oluline meeste tervise seisukohalt, kuna aitab kaasa normaalsele spermatogeneesile (ehk spermide küpsemine). Lisaks aitab hoida juuste ja küünte tervist, immuunsüsteemi ja kilpnäärme normaalset talitlust.

Mineraalaine seleen on ka keha antioksüdatiivse kaitsesüsteemi koostisosa, aidates kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Seleeni 200 µg tablette tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi
 • mehed, kes soovivad toetada normaalset spermatogeneesi
 • inimesed, kes soovivad toetada juukseid ja küüsi
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata kilpnäärme normaalsele talitlusele
 • inimesed, kes soovivad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
Seleen (L-selenometioniin ja naatriumseleniit) 200 µg 364

Koostisosad: dikaltsiumfosfaat, tselluloos, glaseeraine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos ja glütserool), paakumisvastased ained (ränidioksiid, magneesiumstearaat ja stearhape), seleen (L-selenometioniin ja naatriumseleniit)

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht