Rohelise rannakarbi ekstrakt 350 mg

  • puhas söödava rohelise rannakarbi (Perna canalicus) ekstrakt, mida leidub ainult reostamata Uus-Meremaa vetes
  • kaetud tabletid lõhna vähendamiseks
  • toodetud Inglismaal jälgides farmaatsiatööstuse GMP standardit
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 tabletti päevas. Sobib võtta koos teiste liigeseid toetavate toitainetega nagu glükoosamiin, kondroitiin ja kalaõli. Tulemuste nägemiseks on soovituslik tarbida rohelise rannakarbi ekstrakti vähemalt 4-8 nädalat.

Kas teadsid?

Roheline rannakarp, mida Uus-Meremaal tuntakse ka kui kuku't või kutai'd on üks suuremaid rannakarbi liike (kasvades kuni 240 mm pikkuseks). Ta erineb teistest karpidest oma pruuni-roheka karbi ja heleroheliste karbihuulte järgi.

MILLEKS HEA ON?
Liigeste tervis

Toode sisaldab puhast rohelise rannakarbi ekstrakti (Perna canalicus), mida leidub ainult Uus-Meremaad ümbritsevates selgetes ning reostumata vetes. Uuringud on näidanud, et üks rohelise rannakarpide ekstrakti toimeainetest peitub nende valguühendis ja selle omadused on seda tüüpi rannakarpide jaoks ainulaadsed ning muud tüüpi karpide puhul pole neid tõendatud.

Rohelise rannakarbi ekstrakti tarvitatakse liigeseprobleemide korral ning nende ennetamiseks. Tabletid on varustatud spetsiaalse kattega, et vähendada iseloomulikku rohelise rannakarbi lõhna. Rohelise rannakarbi ekstrakti tablette soovitatakse tarvitada koos glükoosamiini, kalaõli või kondroitiiniga.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimesed, kellel esineb liigeseprobleeme
  • inimesed, kellel on artriit või reuma
  • inimesed, kes soovivad ennetada liigeseprobleeme
KOOSTISOSAD

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, rohelise rannakarbi ekstrakt, emulgaator mikrokristalliline tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, värvaine titaandioksiid ja vaskklorofülliin, niiskusesäilitaja glütserool,  paakumisvastane aine  ränidioksiid emulgaator steariinhape, paakumisvastane ainea magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab kooriklooma. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, pärm.

Hoiatused: Roheline rannakarp on tavapärane kooriklooma ektrakt ning kooriklooma suhtes tundlikel inimestel võib esineda allergilisi reaktsioone. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab
1-3 tabletti
Rohelise rannakarbi ekstrakt 350-1050 mg

Sarnased tooted

Ingveri kapslid
60 15,74 
Kvertsetiin 500 mg
60 33,98 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]