Rohelise rannakarbi ekstrakt 350mg

Rohelise rannakarbi ekstrakt 350mg

21.01  16.81 

Laos

90 tabletti

Toode sisaldab puhast rohelise rannakarbi ekstrakti (Perna canalicus), mida kasutatakse peamiselt reumatoid- ja osteoartriidi korral. Tabletid on varustatud spetsiaalse kattega, et vähendada iseloomulikku rohelise rannakarbi lõhna. Rohelise rannakarbi ekstrakti tablette soovitatakse tarvitada koos glükoosamiini, kalaõli või kondroitiiniga.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: Kuni kolm tabletti päevas koos söögiga või vastavalt arsti või apteekri soovitustele.  Soovituslik tarvitada minimaalselt 4-8 nädalat. Valu ning tundlikkuse suurenemine esimestel toote tarvitamise päevadel, mis on ajutine, viitab toote toimimisele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

 

Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab
Rohelise rannakarbi ekstrakt 350-1050 mg

 

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab kooriklooma. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, pärm.

Koostisosad: happesuse regulaator Dikaltsiumfosfaat, rohelise rannakarbi ekstrakt, emulgaator mikrokristalliline tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, värvaine titaandioksiid ja vaskklorofülliin, niiskusesäilitaja glütserool,  paakumisvastane aine  ränidioksiid emulgaator steariinhape, paakumisvastane ainea magneesiumstearaat.

Hoiatused: Roheline rannakarp on tavapärane kooriklooma ektrakt ning kooriklooma suhtes tundlikel inimestel võib esineda allergilisi reaktsioone. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 0.14 kg