Raua tabletid 14mg (tsitraadina)

Raua tabletid 14mg (tsitraadina)

11.30 

Laos

Raud on aluseks kõigile elu protsessidele, kuna selleta ei ole võimalik hapniku transport meie kehas. Raud on hemoglobiini tähtsaks koostisosaks. Hemoglobiin transpordib organismis hapnikku. Raud on samuti lihastes paikneva valgu müoglobiini koostisosaks ning rauapuudusel ei ole organism võimeline ATP-d, mis on organismi energiaallikaks, sünteesima.

Maailma Tervishoiuorganisatsiooni andmetel on rauapuudus tänapäeval kõige enam levinud mineraalaine puudujääk. Riskigruppi kuuluvad kõik vanusegrupid ja mõlema soo esindajad, kuid eelkõige sünnitamisealised naised.

Rauapuudus võib põhjustada nii kroonilist väsimust, kurnatust, keskendumisraskusi, depressiooni, peavalu, hingamisraskusi, südamepekslemist, peapööritust, immuunsüsteemi langust kui ka juuste- ning limaskestaprobleeme.

Lamberts tootes on raud tsitraadina, mida keha suudab lihtsalt omastada ja kasutada. Iga tablett sisaldab 14 mg rauda (tsitraadina), mis on soovitatav päevane kogus.

 

Kes peaksid Lamberts raua tablette kasutama?

  • Inimesed, kellel on rauapuudusaneemia
  • Naised, kellel esineb menstruaalprobleeme
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ning kurnatust, mis on põhjustatud rauapuudusest
  • Inimesed, kellel esineb rauapuudusest tingitud depressiooni

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toitumisalane teave:

1 tableti kohta %SPK*
Raud 14 mg 100

%SPK-soovitav päevane kogus mg=milligramm

Koostis: dikaltsiumfosfaat, tselluloos, raudtsitraat, tabletikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütseriin), stearüülhape, ränidioksiid, magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele.

Hoiatus: Toode sisaldab rauda, mis liigse manustamine korral võib olla ohtlik lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Üle 20 mg rauda võib tundlikel inimestel põhjustada kerget kõhuärritust. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada jahedas, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  M Pharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Rauapuuduse kahtluse korral testi ferritiini taset organismis SYNLAB laboris. Testida saad siin: https://minu.synlab.ee/toode/ferritiin/

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Raua tabletid 14mg (tsitraadina)”