Puhas Kroom 200 mcg tabletid

Puhas Kroom 200 mcg tabletid

16.56 

Laos

Kroom on oluline mineraalaine, mis on toidust töötlemise ja rafineerimise tulemusel sageli kadunud. Kroom aitab organismil insuliini kasutada ja on seega kaasatud protsessidesse, mis aitavad tagada normaalse vere glükoosi ehk veresuhku taseme. Samuti on leitud, et kroom aitab kaasa makrotoitainete normaalsele ainevahetusele.

Kroomi päevane võrdluskogus täiskasvanutel (NRV%) on 40 mikrogrammi, kuid paljude toitumisspetsialistide sõnul jääb see kogus siiski madalaks kroomi suurenenud vajaduse  korral.

Lamberts tootes on kasutatud orgaanilist Glükoosi tolerantsuse faktori vormi (GTF-kroom), mis on saadud kroompikolinaadi mineraalainest, et aidada kaasa kroomi maksimaalsele imendumisele ja selle kasutamisele organismis.

Iga tablett sisaldab 200 mikrogrammi kroomi ning on valmistatud GMP (Heade Tootmistavade) farmatseutiliste standardite kohaselt.

 

Kes peaksid Lamberts Kroomi 200 mcg kasutama?

  • inimesed, kellel on häiritud erinevate makrotoitainete imendumine
  • inimesed, kes soovivad kaasa aidata veresuhkru taseme säilitamisele

Laos

Kirjeldus

Annustamine: Üks tablett  päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele.

Päevane annus 1 tablett sisaldab %NRV
GTF* kroom (kroompikolinaat) 200 mcg 500

%NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

*GTF- glükoosi tolerantsus faktor, tasakaalustab veresuhkrut

Sobib taimetoitlastele.

Teave allergeenide kohta:

Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Diabeetikutel konsulteerida enne toote tarvitamist arstiga. Päevane annus ei tohiks ületada 200 mikrogrammi.Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Koostisosad: mahuaine tselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärv titaandioksiid, niiskusesäilitaja glütserool, ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastased ained ränidioksiid ja steariinhape, kroompikolinaat, paakumisvastane aine magneesiumstearaat. Netokogus: 21,6g

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas. Parim enne lõppu: vt. purgi küljel.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  M Pharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puhas Kroom 200 mcg tabletid”