Puhas kalaõli 500 mg

 • läbinud keeruka puhastusprotsessi, mis tagab ülima kvaliteedi ning õli puhtuse
 • sisaldab 280 mg oomega-3-rasvhappeid: 135 mg EPA ja 90 mg DHA
 • väiksemad kapslid lihtsamaks neelamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-4 kapslit päevas koos toiduga, eelistatavalt 1-2 kapslit iga söögikorraga. Südame- ja veresoonkonna toetamiseks võid juurde võtta E ja D vitamiini. Kuna tegu on rasvlahustuvate vitamiinidega toetab kalaõli nende imendumist.

Kas teadsid?

Lõhe on üks rikkamaid oomega-3-rasvhapete allikaid. 150 grammi lõhet sisaldab olenevalt liigist ja toitumisest ning muudest keskkonna teguritest 1000-2000 mg EPA'd ja DHA'd

MILLEKS HEA ON?
Südame tervis
Silmade tervis
Ajutöö
Veresoonkond
Kolesterooli tase
Liigeste tervis
Immuunsus

Iga kapsel sisaldab 280 mg oomega-3-rasvhappeid, millest 135 mg on EPA (Eikosapentaeenhape) ja 90 mg DHA (Dokosaheksaeenhape), mis aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele.* DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida normaalset nägemist.** Lambertsi kalaõli on läbinud 5-etapilise puhastusprotsessi, mis tagab ülima kvaliteedi.

Oomega-3- rasvhapped on asendamatud rasvhapped, mis tähendab, et inimorganism neid ise ei tooda ja neid tuleb omastada toidust või vajadusel toidulisanditest.

Lambertsi kalaõli läbib 5-etapilise puhastusprotsessi, mis tagab ülima kvaliteedi ning õli puhtuse. Puhastusprotsess tagab praktiliselt lõhnatud kapslid. Õli säilimise kapslis tagab naturaalne E-vitamiini sisaldus.

Eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) on need eluliselt olulised oomega-3-rasvhapped, mis aitavad kaasa meie tervena püsimisele ja elukvaliteedile.

EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele ning DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida normaalset nägemist.** Samuti on täheldatud, et kalaõlide tarbimine aitab ennetada südamehaiguste riski ning võivad kaasa aidata ka vererõhu alandamisele, kuna oomega-3-rasvhapped alandavad triglütseriidide (nö veres ringlevad kolesterooli rasvad) taset.

Kalaõli preparaadid sobivad tarvitamiseks koos liigestele, südamele ja nahale mõeldud toidulisanditega, kuna aitavad kaasa põletikuliste protsesside vähendamisele ning südamehaiguste tekkeriski ärahoidmisele.

*Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA-d ja DHA-d. **Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg DHA-d.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada südame tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada aju tegevust
 • inimesed, soovivad reguleerida kõrget kolesteroolitaset
 • inimesed, kellel esineb kõrge vererõhk
 • inimesed, kellel esineb probleeme nahaga
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele nägemiselt
 • inimesed, kellel esineb probleeme liigestega
 • inimesed, kes soovivad toetada elukvaliteeti ja toetada tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-4 kapslit sisaldab
1-4 kapslit
Kala kehaõli kontsentraat 500-2000 mg
Oomega-3-rasvhapped, millest: 280-1120 mg
Eikosapentaeenhape (EPA) 135-540 mg
Dokosaheksaeenhape (DHA) 90-360 mg

Koostisosad: kalakehaõli kontsentraat (kalaõli etüülestritena), antioksüdant d-alfa-tokoferooliga, kalaõli, kapslikate želatiin (kala), niiskusesäilitaja glütserool.

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab: KALA. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Oomega 3-6-9 kalaõli 1200 mg
120 27,66 
Oomega-3 Ultra puhas kalaõli 1300 mg
60 30,89 
Tursamaksaõli 1000 mg
180 23,64 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]