Probiootikum Saccharomyces Cerevisiae Boulardii 300 mg

 • igas kapslis 6 miljardit kasulikku bakterit
 • soolestiku kasulike bakterite taseme taastamiseks
 • immuunsüsteemi toetamiseks ja organismi vastupanuvõime tõstmiseks infektsioonidele
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel hommikul pool tundi enne sööki. Kui tarbid antibiootikume, on soovituslik võtta probiootikumi vähemalt 2 tundi hiljem. Sooles asuvate kasulikke bakterite täiendavaks toetamiseks soovitame juurde võtta prebiootikume.

Kas teadsid?

Enamikes inimestes leidub rohkem baktereid, seeni ja teisi mikroorganisme kui on kehas rakke. Kuigi see on individuaalne, arvatakse kehas olevat keskmiselt 3 korda rohkem mikroorganisme kui inimrakke.

MILLEKS HEA ON?

Probiootikum Saccharomyces aitab säilitada ja taastada mikrofloorat peensooles ja jämesooles ning toetab tervet ja korrapärast seedeelundkonna toimimist.

Saccharomyces Boulardii tüvi puhul on tegemist probiootiliste bakteritega, mis aitavad taastada soolte mikrofloora tasakaalu, peatada kahjulike bakterite kasvu sooltes, aitavad kaasa seedimise soodustamisele, tugevdavad immuunsüsteemi ning tõstavad organismi vastupanuvõimet infektsioonidele.

Saccharomyces Cervisiae Boulardii iga kapsel sisaldab 6 miljardit kasulikku organismi, tänu millele piisab vaid ühest kapslist päevas.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kel esineb kõhukinnisust ja / või kõhulahtisust
 • inimesed, kel esineb soole ärritussündroomi
 • inimesed, kel esineb tihti pärm-infektsioone
 • inimesed, kes on pikalt kasutanud antibiootikume
 • inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi
 • inimesed, kes on tundlikud ning kellel esineb erinevaid toiduallergiaid või muid allergiaid
 • inimesed, kes soovivad toetada organismi külmetuste ja viiruste perioodil
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
Saccharomyces boulardii (S.cerevisiae tüvi) 300 mg (6 miljardit organismi)

Koostisosad: Saccharomyces cerevisiae boulardii (aktiivne kuivpärm, emulgaator sorbitaanmonostearaat), kapsli kate hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.  Hoida jahedas, kuivas ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

 

Sarnased tooted

Probiootikum Acidophilus Extra 10
al.  18,89 
Probiootikum Acidophilus Extra 4
al.  14,16 
Probiootikum Probioguard
31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht