Probiootikum Probioguard

 • sisaldab 4 erinevat tüüpi kasulikke baketereid
 • soolestiku kasulike bakterite taseme taastamiseks
 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • võõrast keskkonnast tingitud seedehäirete vastu
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel hommikul pool tundi enne sööki ja teine kapsel õhtul enne magama minekut poole klaasi veega. Mitte manustada koos kuumade jookide või maohappesust vähendavate ravimitega. Kui tarbid antibiootikume, on soovituslik võtta probiootikumi vähemalt 2 tundi hiljem.

Kas teadsid?

Enamikes inimestes leidub rohkem baktereid, seeni ja teisi mikroorganisme kui on kehas rakke. Kuigi see on individuaalne, arvatakse kehas olevat keskmiselt 3 korda rohkem mikroorganisme kui inimrakke.

MILLEKS HEA ON?

Probiootikum Probioguard on piimavaba toode ning 1 kapsel sisaldab 4 miljardit (tootmise hetkel) kasulikku elusat bakterit. Sisaldab nelja hoolikalt valitud heade bakterite tüvesid, mida on kasutatud laialdastes kliinilistes uuringutes – Bifidobacterium bifidus, Lactobacillus Acidophilus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii.

Need bakteriliigid on spetsiaalselt valitud kasutamiseks reisimisel, sest mitte harjumuspärane toit, ajavahe, väsimus, ebaregulaarne toitumine ja võimalik stress võivad muuta seedesüsteemi tundlikuks ja organismi vastuvõtlikumaks erinevatele seedeprobleemidele.

Samuti sobib kasutamiseks antibiootikumide tarbimise järgselt normaalse soole mikrofloora taastamiseks/säilitamiseks .

Lambertsi kõik probiootikumide kapslid on pakendatud kõrgetasemelisse purki, mis hoiab valguse ja niiskuse kapslitest eemal, kuna elusad bakterid hävivad niiskusega. Purgi sisemist seina katab spetsiaalne niiskust imav vooder, mis eemaldab kõik niiskuse purgist ning ei lase kapsli sisul hävida. Kapsli kate on valmistatud taimsest tselluloosist.

Sobib tarvitamiseks igas vanuses.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi probiootikume tarvitada:

 • inimesed, kellel on probleeme seedimisega
 • inimesed, kes soovivad tugevdada soolte mikrofloorat
 • inimesed, kes kannatavad seedehäirete all
 • inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsust
 • inimesed, kellel esineb kõhulahtisust
 • inimesed, kellel on probleeme Candida seenega
 • inimesed, kes lähevad reisile (eriti just subtroopilistesse ja troopilistess maadesse reisidiarröa vältimiseks)
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi toetada
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit
Bifidobacterium bifidus, Lactobacillus Acidophilus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii 4 x 109 (4 miljardit) - 8 x 109 (8 miljardit) elus bakterit*

Koostisosad: bakteritekultuur (sisaldab Bifidobacterium bifidus, Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus ja Lactobacillus delbrueckii), kapslikate (hüdroksüpropüülmetüültseluloos), steariinhape.

Teave allergeenide kohta: Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]