Probiootikum Acidophilus Extra 4

 • pikenenud vabanemisega, et tagada bakterite jõudmine jämesoolde
 • seedesüsteemi toetamiseks
 • igas kapslis 4 miljardit elusat bakterit
 • sobilik lastele, eakatele ja imetavatele emadele
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel hommikul pool tundi enne sööki ja teine kapsel õhtul enne magama minekut poole klaasi veega. Mitte manustada koos kuumade jookide või maohappesust vähendavate ravimitega. Kui tarbid antibiootikume, on soovituslik võtta probiootikumi vähemalt 2 tundi hiljem.

Kas teadsid?

Enamikes inimestes leidub rohkem baktereid, seeni ja teisi mikroorganisme kui on kehas rakke. Kuigi see on individuaalne, arvatakse kehas olevat keskmiselt 3 korda rohkem mikroorganisme kui inimrakke.

MILLEKS HEA ON?
Seedimine
Rasedus ja imetamine
Organismi puhastamine

Lambertsi probiootilised Acidophilus Extra 4 kapslid on piimavaba toode ning sisaldavad 4 miljardit (tootmise hetkel) kasulikku elusat bakterit, Kapslid sisaldavad enim uuritud bakterite – Bifidobacterium ja Lactobacillus – tüvesid.

Meie seedeelundkonnas asuvad miljardid bakterid, millest enamus on ohutud. Ometi võivad haigusttekitavad bakterid stressi, reisimise, haiguse, toitumisharjumuste muutuste või antibiootikumide tarvitamise tõttu saavutada ülekaalu heade bakterite üle. Selle tasakaalu säilitamiseks on välja kujunenud tava tarvitada kasulikke baktereid, nt Lactobacillus, sisalduvaid kapsleid (probiootikumid).

Järjest enam on tõendeid selle kohta, et soolestiku mikroobide populatsiooni tasakaalustamatus võib olla seotud selliste haigustega nagu ärritunud soole sündroom (IBS). Sellest tulenevalt on suurenenud teadlikkus mikrobioota (kõikide mikroorganismide kogum) rollist tervise säilitamisel ning seetõttu on selle valdkonna teadusuuringud märkimisväärselt suurenenud.

Lambertsi Probiootikumi Acidophilus Extra 4 heade bakterite kapseldamiseks on kasutatud spetsiaalseid pikenenud vabanemisega (Delayed Release – DR) kapsleid. Pärast kapsli neelamist on oluline tagada, et kasulikud bakterid elaksid üle mao happelise keskkonna ning võimalikult suur hulk bakteritest jõuaksid peensoolde ja jämesoolde. Mao happelised tingimused mõjuvad headele bakteritele hävitavalt ning selleks, et minimiseerida happe mõju elusatele bakteritele, on nad kapseldatud DR ehk pikenenud vabanemisega kapslitesse. See tähendab, et suurem hulk bakteritest jõuab soolestiku alumise osani, kus nad hakkavad kasvama ning paljunema. Kapslid on valmistatud taimsest tselluloosist ning nendes on kolm korda vähem niiskust kui tavalistes želatiinkapslites.

Lambertsi kõik probiootikumide kapslid on pakendatud kõrgetasemelisse purki, mis hoiab valguse ja niiskuse kapslitest eemal, kuna elusad bakterid hävivad niiskusega. Purgi sisemist seina katab spetsiaalne niiskust imav vooder, mis eemaldab kõik niiskuse purgist ning ei lase kapsli sisul hävida.

Lamberts Acidophilus Extra 4 kapslid säilivad ka toatemperatuuril, säilitatakse neid kuni tehasest välja saatmiseni jahutatud tingimustel. Just need lisad – jahutatud hoiustamistingimused, revolutsiooniline pakend ja taimse tooraine baasil valmistatud DR kapslid tagavad Lambertsi toote kõrgeima kvaliteedi. Toodet võib säilitada toatemepratuuril, korralikult suletud purgis.

Toode on sobilik ka lastele – kapsli võib avada ning sisu segada toidu või joogiga (kindlasti mitte kuuma toidu/joogiga, sest kuumus mõjub elusatele bakteritele hävitavalt).

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Acidophilus Extra 4 probiootikumi kapsleid tarvitada:

 • antibiootikumide kuuri läbivad/läbinud inimesed;
 • naised, kellel on probleeme Candida seenega;
 • inimesed, kellel on toidutalumatusi;
 • inimesed, kellel on toiduallergiaid;
 • inimesed, kellel on probleeme seedimisega;
 • inimesed, kellel on diagnoositud soole ärritussündroom (IBS);
 • inimesed, kellel esineb nahaprobleeme;
 • inimesed, kes lähevad reisile (eriti just subtroopilistesse ja troopilistess maadesse reisidiarröa vältimiseks);
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi toetada.
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldavad:
1-2 kapslit
Lactobacillus acidophilus ja Bifidobacterium 4 x 109 (4 miljardit) elusat bakterit*

Koostisosad: bakteritekultuur (sisaldab Lactobacillus acidophilus La5 ja Bifidobacterium Bb12), kapslikate (hüdroksüpropüülmetüültseluloos), paakumisvastane aine steariinhape.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada kuivas ja jahedas kohas temperatuuril alla 20°C (soovitatavalt külmkapis) ning päikese eest kaitstult.

 

Sarnased tooted

Probiootikum Acidophilus Extra 10
al.  18,89 
Probiootikum Probioguard
31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht