Probioguard probiootikumi kapslid

Probioguard probiootikumi kapslid

30.05 

Laos

60 kapslit

Probiootikum, mis sisaldab hoolikalt valitud heade bakterite tüvesid, mida on kasutatud laialdastes kliinilistes uuringutes. Need bakteriliigid on spetsiaalselt valitud kasutamiseks reisimise ajal, kus esinevad erinevad bakterid, mis võivad seedimist häirida. Samuti sobib kasutamiseks antibiootikumide tarbimise järgselt normaalse soole mikrofloora taastamiseks/säilitamiseks .

 

Kes võiksid kasutada Lambertsi probiootikume:

  • Inimesed kellel on probleeme seedimisega;
  • Inimesed kes soovivad tugevdada soolte mikrofloorat;
  • Inimesed kes kannatavad seedehäirete all;
  • Inimesed kes soovivad tugevdada immuunsust;
  • Inimesed, kellel esieb kõhulahtisus;
  • Inimesed kellel on probleeme seenhaigustega;
  • Inimesed, kes lähevad reisile.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: Sobib tarbimiseks igas vanuses. 2 kapslit päevas koos klaasi piima, vee või toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte manustada koos kuumade jookidega, kuna kuumus tapab bakterid. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

1 kaspel sisaldab: Lactobacillus acidophilus La5, Bifidobacterium Bb12, Streptococcus thermophilus STY31 ja Lactobacillus delbrueckii ssp. Bulgaricus LBY 27

4×10 ^9 (4 miljardit) elus bakterit

*tootmise hetkel

Teave allergeenide kohta: Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Sobib taimetoitlastele.

Koostisosad: bakteritekultuur (sisaldab Lactobacillus acidophilus La5, Bifidobacterium Bb12, Streptococcus thermophilus STY31 ja Lactobacillus delbrueckii ssp. Bulgaricus LBY 27), glükoos, kapslikate (hüdroksüpropüülmetüültseluloos), steariinhape.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Manustada üksnes apteekri või arsti soovitusel. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 0.04 kg