Piparmündiõli kapslid 100mg

Piparmündiõli kapslid 100mg

12.50 

Laos

90 kapslit

Lamberts piparmündiõli kapslid sisaldavad 100 mg puhast piparmündiõli, mis on taime lehtedest destilleeritud.

Piparmünt omab postiivset toimet seedetrakti tervisele, aitab toetada korrapärast seedimist, aitab kaasa seedetrakti normaalsele toimimisele ja seedefunktsioonidele.

Traditsiooniliselt on piparmünti  kasutatud seedimise soodustajana. Lenduvad õlid nagu mentool, mis pipamündis sisalduvad on peamiseks aktiivseks toimeaineks, mis mängivad olulist rolli piparmündi terapeutilises efektiivsuses.

Praegused uuringud keskenduvad piparmündiõli omadustele ning nende kasutamisele soole ärritussündroomiga (ingl irritable bowel syndrome-IBS, ld. syndroma irrita- bilitatis intestini) kaasnevate sümptomite leevendamiseks.

Soole ärritussündroomi teket seostatakse sooletalitluse  “ebanormaalse käitumisega”. Nimelt seedekulgla lihased muutuvad ülitundlikuks, tulemusena tekivad tugevad soolte kokkutõmbed, mis võivad tekitada valu.  Teatavasti kasutatakse just pipamündiõli valuliste kokkutõmmete, spasmide,  alakõhuvalu leevendamiseks ning gaaside ja puhituste korral.

Lisaks on piparmündiõli kapslid heaks abimeheks iivelduse korral ning võivad leevendada  menstruatsiooniperioodil esinevaid vaevusi ning ebamugavustunnet.

 

 Kes peaksid Lamberts piparmündiõli kapsleid kasutama?

  • Inimesed, kellel esineb ärritunud soole sündroomi
  • Inimesed, kellel esineb seedeprobleeme
  • Inimesed, kes soovivad stimuleerida soolemotoorikat
  • Inimesed, kes on istuva eluviisiga ning väheliikuvad
  • Inimesed, kel esineb iiveldust (nt. reisimise ajal)
  • Naised, kel esineb menstruatsioonivaevusi
  • Inimesed, kes soovivad toetada seedefunktsiooni
  • Inimesed, kellel esineb gaase ning puhitust

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1-2 kapslit päevas, pärast söögikorda või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab
Piparmündiõli (Mentha piperita) 100-200 mg

Toode on nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma-, želatiini- ja pärmivaba.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Koostisosad: päevalille (Helianthus annuus) seemneõli, kapslikate modifitseeritud tärklis, niiskusesäilitaja glütserool, paksendaja karrageen, happesuse regulaator dinaatriumvesinikfosfaat, piparmündiõli (Mentha piperita)

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas. Parim enne lõppu: vt. purgi küljel.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells, Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ, Tallinn, Eesti. www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Piparmündiõli kapslid 100mg”