Pikendatud vabanemisega C-vitamiin 1000 mg tabletid N180

Pikendatud vabanemisega C-vitamiin 1000 mg tabletid N180

27.03 

Laos

180 tabletti

Pikendatud vabanemise tehnoloogiaga C-vitamiini tablettidest toimib askorbiinhappe vabanemine aeglaselt 6 tunni jooksul, võimaldades soolestikul omistada suurem kogus vitamiini. Tänu pikendatud tehnoloogiale ei teki organismis C-vitamiini ülejääki ning vitamiini tase on vereringes stabiilne ja koed püsivad pikemalt küllastatuna.

C- vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Lisaks aitab C-vitamiin kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning suurendab raua imendumist. Veel aitab C-vitamiin  kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks ning energiavahetusele ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Lamberts pikendatud vabanemisega C-vitamiini tabletid sisaldavad 1000 mg C-vitamiini ja looduslikke ühendeid bioflavonoide ning kibuvitsa. Bioflavonoidid esinevad koos C-vitamiiniga puu-ja juurviljades. Need looduslikud ühendid aitavad omakorda tõsta C-vitamiini funktsionaalsust, aidates tugevdada normaalset imuunsüsteemi talitlust.

Kibuvits aga on omakorda heaks C-vitamiini allikaks, mis loob veelgi potentsema toime antud preparaadile. Kui maoärritust ei teki, siis külmetuste perioodil võib tarvitada kuni 3 g C-vitamiini. Pikaajaline selline annuse tarvitamine pole aga soovitsulik või tuleks enne konsulteerida arsti või apteekriga.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub siis, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

Kes võiksid Lamberts C-vitamiini pikendatud vabanemisega 1000 mg tablette tarvitada:

  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalse immuunsüsteemi talitlusele
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata närvisüsteemi normaalsele talitlusele;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele;
  • Inimesed, kes soovivad kaasa aidata E-vitamiini algvormi taastekkimisele;
  • Inimesed, kes soovivad suurendada raua imendumist organismis;
  • Füüsiliselt aktiivsed inimesed ja sportlased, kes soovivad kaasa aidata organismi kiiremale taastumisele peale treeninguid;
  • Inimesed, kes soovivad tõsta vastupanuvõimet külmetustele.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1 tablett iga kuue tunni järel, maksimaalselt 2 tabletti päevas  või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab: %NRV*
C-vitamiin (l-askorbiinhape) 1000-2000mg 1250
Kibuvitsa pulber 50-100mg
Tsitruse bioflavonoidide kompleks 50-100mg

*%NRV- päevane võrdluskogus täiskasvanutel; mg=milligramm

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Koostisosad: L-askorbiinhape, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tsitruse bioflavonoidide kompleks, paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat), mahuaine mikrokristalliline tselluloos, stabilisaator stearhape, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, kibuvitsa (Rosa canina) pulber.

Sisaldab tsitruselisi.

Hoiatused: Üle 1000mg C-vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kergeid seedehäireid. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee