Osteoguard kompleks tugevate ja tervete luude jaoks

Osteoguard kompleks tugevate ja tervete luude jaoks

17.99 

Laos

Lamberts Osteoguard® tabletid on spetsiaalselt luude tervise ning tugevuse säilitamiseks formuleeritud toidulisand. Sisaldab kõrges kontsentratsioonis kaltsiumi ja magneesiumi ning lisaks ka boori ning D ja K vitamiine.

Magneesium on oluline mineraal luustiku arenguks, närvi- ja lihasfunktsioonide korrapäraseks funktsioneerimiseks, rasvhapete ja rakkude tootmiseks ning elektrolüütide tasakaalu säilitamiseks. Lisaks aitab magneesium toetada energia tootmist, on vastutav üle 300 ensüüm-reaktsiooni eest kehas, aktiveerib B-grupi vitamiine, lõõgastab lihaseid ning aitab kaasa insuliini sekretsioonile ja toimimisele.

Kaltsium on inimorganismis kõige suuremas koguses esinev mineraal, milles 99% esineb luudes ja hammastes. Kaltsiumi on vaja luude ja hammaste moodustamiseks, vere hüübimise, närvirakkude signaalide edastamise ja lihaskontratsiooni jaoks. Osteoporoosi tekkeriski vähendamine on kaltsiumi üks peamisi teada-tuntud rolle. Kaltsiumi puhul on leitud, et see võib leevendada ka premenstruaalsündroomi sümptomeid naistel.

Vitamiin D on tähtis tugevate luude ja hammaste jaoks ning seda peetakse tähtsaks ka terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt.

Lamberts Osteoguard toidulisand sisaldab kõrgekvaliteedilisi mineraalaineid, mis on maksimaalse imendumisega.

 

Kes peaksid Lamberts Osteoguard toidulisandit kasutama?

  • Inimesed, kes soovivad tugevdada luid
  • Inimesed, keda ohustab osteoporoos
  • Naised, kellel on menopaus

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1 tabletti päevas või vastavalt arsti või apteekri soovitustele. Mitte ületada päevakseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab: %NRV*
Vitamiin D 5-10mcg (200iu) 100-200
Vitamiin K 38-76mcg 51-102
Kaltsium 500-1000mg 63-126
Magneesium 188-376mg 50-100
Boor 1,5-3mg

*NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

mg=milligramm, mcg=mikrogramm, iu=toimeühikut

Koostisosad: Kaltsiumkarbonaat, magneesiumoksiid, tselluloos, tabletikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, värvaine: titaandioksiid, glütseriin), ristseotud tselluloosi kummi, ränidioksiid, stearhape, magneesiumstearaat, bood (naatriumboraat), vitamiin D3, vitamiin K1.

Teave allergeenide kohta.Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Sobib taimetoitlastele.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril, kuivas ja valguse eest kaitstud kohas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Osteoguard kompleks tugevate ja tervete luude jaoks”