Osteoguard Advance luudele

Osteoguard Advance luudele

25.23 

Laos

90 tabletti

Spetsiaalne kompleks luude tervise heaks, mis sisaldab kahe tableti kohta 250 mg magneesiumi ja 500 mg kaltsiumi. Magneesium on ainulaadse segu kujul, mis koosneb kolmest erinevast magneesiumühendist – tsitraadist, hüdroksiidist ja karbonaadist, millele lisandub kaltsium nii karbonaadi kui ka tsitraadina. Antud toote teeb eriliseks see, et K2-vitamiini on päevases annuses 90 mcg ning see vitamiin ja eriti K2 menakinooni (MK-7) vorm, on luu tervise jaoks kriitilise tähtsusega. Lisaks on Lambertsi vitamiin K2 looduslikult saadud kikerherne proteiinist ja on vaba cis-isomeeridest.

Päevases annuses on ka 10 mcg vitamiin D3, mis aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele/ärakasutamisele ning aitab hoida lihaste talitlust. Hiljutistest uuringutest on ilmnenud tõendeid vitamiinide K2 ja D3 sünergistliku mõju kohta luude tervisele.

Lisaks sisaldub kompleksis kaltsium ja magneesium, mis aitavad kaasa normaalsele lihaste tööle ja hoiavad luude tervist.

Kes võiksid kasutada Lambertsi Osteoguard Advance luudele:

  • Inimesed, kes soovivad toetada luude tervist.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1-2 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab: %NRV

Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 5-10 mcg 100-200

Vitamiin K2 45-90 mcg 60-120

Kaltsium 250-500 mg 32-63

Magneesium 125-250 mg 34-67

%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Sobib taimetoitlastele.

Koostisosad: kaltsium (karbonaadi ja tsitraadina), magneesium (tsitraadi, hüdroksiidi-ja karbonaadina), mahuaine tselluloos, ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, vitamiin K2(menakinoon-7), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator stearhape, vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, UK.

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Osteoguard Advance luudele”