Mittehappeline C-vitamiin 500 mg tabletid

Mittehappeline C-vitamiin 500 mg tabletid

17.99 

Laos

100 tabletti

Mittehappeline C-vitamiin sisaldab C-vitamiini mittehappelises kaltsiumaskorbaadi vormis. Tänu sellele on toidulisand maole leebem ning sobib just inimestele, kellel on tundlik magu ning probleeme happeliste vormide tarvitamisega.

Suuremate C-vitamiinide annustamisskeemide korral on mittehappeline vorm kõige sobilikum.

Lisaks C-vitamiinile sisaldub tootes ka arvestatav kogus kaltsiumi, mis aitab kaasa normaalsele lihaste tööle, närviülekandele, energiavahetusele ning aitab hoida luid normaalsetena.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

Kes võiksid Lambertsi mittehappelist C-vitamiini 500 mg kasutama?

  • Inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada;
  • Inimesed, kelle magu on ülitundlik ning ei saa tarvitada happelisi vorme;
  • Inimesed, kes tarvitavad C-vitamiini suureamid annuseid;
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust;
  • Inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega;
  • Inimesed, kellel esineb külmetusi;
  • Inimesed, kes on füüsiliselt aktiivsed ning sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust;
  • Inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga;
  • Inimesed, kellel esineb stressi;
  • Taimetoitlased ja veganid.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1-2 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab: %NRV*
C-vitamiin 500-1000mg 625-1250
Kaltsium (kaltsiumaskorbaat) 77-154mg 10-20

*%NRV-  % päevasest võrdluskogusest täiskasvantuel; mg=milligramm

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Koostisosad: Kaltsiumaskorbaat (C-vitamiin ja kaltsium), mahuaine tselluloos, happesuse regulaator trikaltsiumfosfaat, modifitseeritud tärklis, paksendaja hüdroksüpropüültselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Toode on nisu-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba.

Hoiatused: Üle 1000 mg C vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kerget maoärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 0,11 kg