Lambertsi riidest poekott

  • keskkonnasõbralik, ümbertöödeldud kangast Lambertsi logoga kott
  • tänu pikkadele sangadele on seda mugav ka üle õla kanda
  • mõõdud 38 x 42 cm teevad ta ideaalseks poekotiks
Laos
Laos

Kas teadsid?

Ümbertöödeldud puuvill kogutakse kokku tööstus- või tarbejäätmetest. Esemed eraldatakse esmalt tüübi ja värvi järgi, seejärel purustatakse masinaga väiksemateks tükkideks ja toorkiuks. Seejärel saab selle taaskasutamiseks uuesti lõngaks kedrata ja anda uuele tootele uus elu.

MILLEKS HEA ON?

Ümbertöödeldud puuvillast Lambertsi logoga kotid! Kotid on helehalli värvi ning nende valmistamiseks on kasutatud kangast, mis sisaldab 85% ümbertöödeldud puuvilla ja 15% ümbertöödeldud polüestrit.

Kotil on pikad sangad, mis võimaldavad seda mugavalt üle õla kanda ning mõõdud 38 x 42 cm teevad ta ideaalseks poekotiks.

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]