L-Karnitiin 500mg kapslid

L-Karnitiin 500mg kapslid

30.05 

Laos

L-Karnitiin on oluline keha poolt lüsiinist toodetav aminohape, mille kõige olulisem ainevahetuslik funktsioon on pika ahelaga rasvhapete transportimine oksüdatsiooniks lihaste mitokondritesse. Südamelihas, mis on oluline metaboolse energia allikas, on sõltuv eelpool nimetatud mehanismi toimimisest. Sportlased eelistavad sageli L-Karnitiini just selle füsioloogilise rolli tõttu.

Lisaks on karnitiinil oluline ülesanne pruuni rasvkoe termogeneesis ja glükoneogeneesi regulatsioonis. Seetõttu eelistavad seda sageli kaalulangetajad. Karnitiin võib parandada ka seemneraku motoorikat ja soodustada meeste fertiilsust.

Lamberts L-Karnitiin on puhas, vabas vormis aminohape, mis imendub kehas ilma lagundamiseta seedeendüümide poolt.

 

Kes peaksid Lamberts L-Karnitiini kasutama?

  • Inimesed, kellel esineb kroonilise väsimuse sündroom
  • Inimesed, kellel esineb südameprobleeme
  • Inimesed, kes on rasvunud ning soovivad kaalu langetada
  • Inimesed, kes soovivad sportlikku võimekust parandada
  • Mehed, kellel on viljatusprobleemid

Laos

Kirjeldus

Annustamine: Üks kapsel päevas koos vee või mahlaga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Parim on võtta pool tundi enne sööki või enne uneaega. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toitumisalane teave 1 kapsli kohta
L-Karnitiin 500 mg

mg=milligramm

Koostisosad: L-karnitiin L-tartraat, kapslikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütseriin), ränidioksiid, magneesiumstearaat, tselluloos.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toodet ei soovitata lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada jahedas, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  M Pharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “L-Karnitiin 500mg kapslid”