Küüslauk 1650mg

Küüslauk 1650mg

22.52 

Laos

90 tabletti

Küüslauk tasakaalustab veresuhkru taset. Küüslaugul on antibakteriaalne toime ning võib kaasa aidata seedesüsteemi mikrobiaalse tasakaalu säilitamisele ja kahjulike mikroorganismide (bakterite, seente) vastu võitlemisel.

Küüslauk aitab kaasa normaalsele imuunnsüsteemi talitlusele ning toetab keha loomulikku kaitsevõimet.

Küüslaugus sisalduvad toimeained arvatakse olevat ühendid, mis sisaldavad väävlit ning millest üks on alliin. Alliin muutub küüslauku närides või purustades allitsiiniks.

Küüslaugu tugevatoimelised tabletid on hoolikalt formuleeritud, et tagada toimeainete säilimine, tablett on kaetud spetsiaalse kattega, vähendamaks küüslaugu lõhna. Iga tablett sisaldab küüslauku koguses, mis on võrdväärne 1650 mg värske küüslauguga, millel on 5500 mikrogrammi allitsiini võimekus. Küüslaugu tablette võib võtta määramata aja jooksul. Kui kasutate küüslaugu tablette kolesterooli probleemide puhul, tuleks lasta taset regulaarselt kontrollida, et tagada vajadusel õige koguse tarvitamine.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: Üks tablett päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele.

Päevane annus 1 tablett sisaldab
Kontsentreeritud küüslaugu (Allium sativum) pulber, mis on  võrdväärne 1650 mg värske küüslauguga 550 mg
Allitsiin 5500 mcg

Toode on nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba. Sobib taimetoitlastele.

 

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, kontsentreeritud küüslaugu (Allium sativum) pulber, mahuaine tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine ränidioksiid, stabilisaator steariinhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat. Netokogus: 139,5g

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Küüslauk 1650mg”