Kreatiini tabletid 1000 mg

  • jõu ja lihasvõimsuse parandamiseks
  • kiiruse ja vastupidavuse parandamiseks
  • kiiremaks treeningujärgseks taastumiseks
Suurus
Otsas
Otsas
Otsas
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame esimesed viis päeva tarvitada 4 tabletti päevas, seejärel säilitusannusena 2 tabletti päevas. BCAA ja kreatiini tarvitamine koos moodustab võimsa kombinatsiooni, mis aitab kaasa lihaskasvu, tugevuse ja taastumise tagamiseks. Oluline on tarbida piisavalt vett enne ja pärast treeningut!

Kas teadsid?

Kreatiini tarbimine aitab tõsta fosfokreatiini taset lihastes, mis toetab omakorda adenosiintrifosfaadi (ATP) tootmist. ATP on rakkude põhiline energiaallikas ja ülekandja.

MILLEKS HEA ON?
Lihasmassi kasvatamine
Taastumine treeningutest
Vastupidavus

Kreatiin on üks kõige laialdasemalt kasutatavaid spordi toidulisandeid, millel on tõestatud lihaste arendamisel oluline roll. Antud toime kehtib siiski vaid siis, kui sellele kaasnevad treeningud, mis on spetsiaalselt lihase arendamiseks sobilikud.

Kreatiin monohüdraat aitab vähendada nii üldist taastumisaega kui ka taastumisaega intensiivsete treeningute vahel. Teatud inimeste puhul on leitud, et kreatiin aitab aeglustada ka lihasväsimuse teket.

Kreatiini sisaldab lihaskude, kaasaarvatud süda, kus see osaleb ATP sünteesis (energiaallikas, tänu millele toimub lihaskontraksioon). Organism on võimeline ise kreatiini sünteesima ning samuti on seda võimalik saada liha- ja kalatoodetest.

Lamberts Kreatiini tabletid on sobilikud, kui keha kreatiinivajadus on suurenenud ning soovitakse suurendada kiirust, jõudu ja puhast lihasmassi.

KELLELE MÕELDUD?
  • sportlased, kes soovivad suurendada kiirust, jõudu ja puhast lihasmassi
  • sportlased ja sportlikud inimesed, kes soovivad parandada lihaste taastumist
KOOSTISOSAD
Päevane annus sisaldab:
1-2 tabletti %NRV
Kreatiin monohüdraat 1000–2000 mg 2000

Koostisosad: kreatiin monohüdraat, tselluloos, kaltsiumkarbonaat, tableti kate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütseriin), paakumisvastane aine (kiuline tselluloosipulber), ränidioksiid, stearhape, magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: toode ei sisalda nisu, gluteeni, otra, sojat, mune, piima ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfiide, sellerit, kala, koorikloomi ja pärmi.

Hoiatused: mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht