Kreatiini pulber

  • kvaliteetne, puhtal kujul kreatiinmonohüdraat
  • jõu ja lihasvõimsuse parandamiseks
  • kiiruse ja vastupidavuse parandamiseks
  • kiiremaks treeningujärgseks taastumiseks
Kogus
Otsas
Otsas
Otsas
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame tarbida 5 g päevas segatuna joogi sisse (nt. valgušeik, smuuti või mahl). Esialgse annusena (“laadimisperioodil”) võib võtta kuni 20 g (4×5 g) ööpäevas, kuni viis päeva järjest. 5 grammi kreatiini on ligikaudu üks kuhjatud teelusikatäis. BCAA ja kreatiini tarvitamine koos moodustab võimsa kombinatsiooni, mis aitab kaasa lihaskasvu, tugevuse ja taastumise tagamiseks.

Kas teadsid?

Kreatiini tarbimine aitab tõsta fosfokreatiini taset lihastes, mis toetab omakorda adenosiintrifosfaadi (ATP) tootmist. ATP on rakkude põhiline energiaallikas ja -ülekandja.

MILLEKS HEA ON?
Lihasmassi kasvatamine
Vastupidavus
Taastumine treeningutest

Kreatiin on üks kõige laialdasemalt kasutatavaid spordi toidulisandeid ning on tõestatud, et tal on lihaste arendamisel oluline roll. Antud toime kehtib siiski vaid siis, kui kaasnevad spetsiaalselt lihase arendamiseks sobilikud treeningud.

Kreatiin monohüdraat aitab vähendada nii üldist taastumisaega kui ka taastumisaega intensiivsete treeningute vahel. Teatud inimeste puhul on leitud, et kreatiin aitab aeglustada ka lihasväsimuse teket.

Kreatiini sisaldab lihaskude, kaasaarvatud süda, kus see osaleb ATP sünteesis (energiaallikas, tänu millele toimub lihaskontraksioon). Organism on võimeline ise kreatiini sünteesima ning samuti on seda võimalik saada liha- ja kalatoodetest.

Lamberts Kreatiini pulber on sobilik, kui keha kreatiinivajadus on suurenenud ning soovitakse suurendada kiirust, jõudu ja puhast lihasmassi.

KELLELE MÕELDUD?
  • sportlased, kes soovivad suurendada kiirust, jõudu ja puhast lihasmassi
KOOSTISOSAD
Toitainete teave:
5 g kohta: 100 g kohta:
Kreatiin Monohüdraat 5 g 100 g

Koostisosad: Kreatiin monohüdraat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Toodetud tehases, kus käsitletakse nisu (gluteeni), mune, maapähkleid ja pähkleid.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Neeruhaiguse või mõne muu meditsiinilise seisundi korral konsulteeri arstiga enne toote tarvitamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Kreatiini tabletid 1000 mg
18,43 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht