Kreatiini tabletid 1000mg

Kreatiini tabletid 1000mg

21.44 

Laos

Kreatiin on üks kõige laialdasemalt kasutatavaid spordi toidulisandeid, millel on tõestatud lihaste arendamisel oluline roll. Antud toime kehtib siiski vaid siis, kui sellele kaasnevad treeningud, mis on spetsiaalselt lihase arendamiseks sobilikud.

Kreatiin monohüdraat aitab vähendada nii üldist taastumisaega kui ka taastumisaega intensiivsete treeningute vahel. Teatud inimeste puhul on leitud, et kreatiin aitab aeglustada ka lihasväsimuse teket.

Kreatiini sisaldab lihaskude, kaasaarvatud süda, kus see osaleb ATP sünteesis (energiaallikas, tänu millele toimub lihaskontraksioon). Organism on võimeline ise kreatiini sünteesima ning samuti on seda võimalik saada liha- ja kalatoodetest.

Lamberts Kreatiini tabletid on sobilikud, kui keha kreatiinivajadus on suurenenud ning soovitakse suurendada kiirust, jõudu ja puhast lihasmassi.

 

Kes peaksid Lamberts Kreatiini tablette  kasutama?

  • Sportlased, kes soovivad suurendada kiirust, jõudu ja puhast lihasmassi

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 

Esmane annus: 4 tabletti päevas esimesed 5 päeva

Säilitusannus: 2 tabletti päevas

Oluline on tarbida piisavalt vett enne ja pärast treeningut.

Toitumisalane teave:

Üks tablett sisaldab:

Kreatiin Monohüdraat 1000 mg

mg=milligramm

Koostisosad: Kreatiin monohüdraat, tselluloos, kaltsiumkarbonaat, tableti kate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütseriin), paakumisvastane aine (kiuline tselluloosipulber), ränidioksiid, steaarhape, magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta. Sisaldab allergeene nisu, gluteeni, otra, sojat, mune, piima ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfiide, sellerit, kala, koorikloomi ja pärmi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada jahedas, kuivas ja valguse eest kaitstud kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobib taimetoitlastele.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells, Kent TN2 3EH

Maaletooja: M Pharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kreatiini tabletid 1000mg”