Naturaalne kirsi kontsentraat C-vitamiiniga

  • hapude kirsside kontsentraat, mis on naturaalselt magustatud viinamarja- ja õunamahlaga
  • sisaldab looduslikke antioksüdante, flavonoide, antotsüanidiine ja kvertsetiini
  • ei sisalda kunstlikke magus- ega värvaineid
  • lisatud C-vitamiin toetab immuunsüsteemi ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust
  • sobib üldise heaolu/tervise toetamiseks ning treeningjärgseks taastumiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Igapäevaseks tarvitamiseks, sealhulgas antioksüdatiivsete omaduste ning südame ja veresoonkonna toetamiseks, soovitame võtta 10 ml (2 tl) päevas. Treeningjärgseks taastumiseks on soovituslik 30 ml (6 tl) päevas. Tarvita kontsentraati lahjendamata kujul, lahjenda veega või lisa joogile. C-vitamiini lisatarvitamine toetab immuunsüsteemi ja aitab kaasa paremale taastumisele suurema füüsilise koormuse ajal. Loksuta korralikult enne kasutamist.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.