Kirsi kontsentraat

 • hapude kirsside kontsentraat looduslike antioksüdantidega
 • ei sisalda kunstlikke magus- ega värvaineid
 • kõrge flavonoidide sisaldus, sealhulgas ka antotsüanidiinid ja kvertsetiin
 • toetab treeningjärgset taastumist
Kogus
Otsas
Otsas
Otsas
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Antioksüdatiivsete omaduste ning südame ja veresoonkonna toetamiseks soovitame võtta 10 ml (2 tl) päevas. Trennijärgseks taastumiseks on soovituslik võta 30 ml (6 tl) päevas. Võta seda niisama või lisa joogile. C-vitamiini lisatarvitamine toetab immuunsüsteemi ja aitab kaasa paremale taastumisele suurema füüsilise koormuse ajal.

Kas teadsid?

Kirsid on ühed kõige kiiremini valmivaid viljapuud (õitsemisest vilja küpsemiseni kulub 60-75 päeva).

MILLEKS HEA ON?
Lapse tervis
Organismi üldine toetamine ja heaolu
Immuunsus
Taastumine treeningutest
Uni

Lamberts kirsi kontsentraat sisaldab hapudest kirssidest saadud mahla, mis on rikkalik antioksüdantide allikas. Olulised on kirssides leiduvad polüfenoolsed ühendid, sh. antotsüanidiinid ja kvertsetiin, millel on kehas mitmeid kasulikke funktsioone. Antotsüanidiinid on kõige aktiivsem flavonoidide grupp, mis annavad kirssidele nende sügavpunase värvi.

Kvertsetiinile, mis on kirssides leiduv looduslik ühend, omistatakse mitmetes uuringutes põletikuvastaseid omadusi.

Hapudele kirssidele on mitmetes uuringutes omistatud erinevaid positiivseid toimeid organismile. On leitud lisaks tugevatele antioksüdantsele omadustele ka postiivsed toimed südametervisele, immuunsüsteemile, organismi taastumisele peale intensiivset füüsilist koormust (nt. sportimine) ning uinumisele.

On välja toodud, et hapud kirsid võivad kaasa aidata melatoniini taseme tõusule, mis omakorda aitab kaasa paremale uinumisele.

Toodet on hoolikalt töödeldud, et säilitada selle tugevad antioksüdantiivsed omadused.

Kirsi kontsentraat sobib tarvitamiseks ka lastele alates 5.eluaastast.

Kirsi kontsentraat maitseb hästi, kuna on naturaalselt magustatud punase viinamarja ja õuna kontsentraatidega. Tegemist on naturaalse tootega, mistõttu võib selle värvus ja konsistents vähesel määral partiide lõikes erineda. See ei mõjuta toote kvaliteeti ja tõhusust.

KELLELE MÕELDUD?
 • lapsed alates 5.eluaastast igapäevase tervise toetamiseks
 • inimesed, kes soovivad enda immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kes soovivad enda energiavarusid täiendada
 • füüsiliselt aktiivsed inimesed ning sportijad, kes soovivad treeningjärgselt organismi taastamist aidata
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata paremale uinumisele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 10 ml sisaldab:
10 ml
Energia 92 kJ/22 kcal
Rasvad 0,02 g
Süsivesikud: 5,4 g
millest Suhkrud 5 g
Valk 0,2 g
Sool 0,0 g

Koostisosad: hapude kirsside mahlakontsentraat, punase viinamarja mahlakontsentraat, õunamahla kontsentraat, happesuse ragulaator kaaliumsorbaat.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Avatud pudelit hoida külmkapis ja tarbida 8. nädala jooksul. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Avamata pudelit säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Granaatõuna kontsentraat
28,37 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht