Kinkekarp “Tugevam immuunsüsteem”

  • toetab mitmekülgselt immuunsüsteemi ja kaitseb oksüdatiivse stressi vastu
  • pikendatud vabanemisega C-vitamiin koos kibuvitsa ekstrakti ja bioflavonoididega
  • 2000 IU D-vitamiin on ideaalne pimeda perioodi korral keha toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Soovitame mõlemat võtta 1 kapsel päevas, eelistatavalt koos toiduga. Rasvane toit lihtsustab organismil D-vitamiini omandamist. E-vitamiini ja tsingi kooslus tõstab antioksüdantse mehhanismi kaitsevõimet ja stimuleerib immuunsüsteemi tööd.

Kas teadsid?

Lisaks sellele, et C-vitamiin on antioksüdant aitab ta kehal taaskasutada teisi antioksüdante. Uuringu põhjal leiti, et inimestel kes tarbisid vähemalt 220 mg vitamiin C-d päevas oli ka kõrgem vitamiin E tase, kui neil kes tarbisid 120 mg või vähem.

MILLEKS HEA ON?

Tee endale ja oma lähedastele tervislik kingitus – Lambertsi vitamiinid kaunis kinkekarbis!

Punasesse kinkekomplekti oleme kokku pannud kaks teineteist täiendavat toodet, mis aitavad külmal ja pimedal ajal tervist ning immunsüsteemi toetada. D-vitamiin tugevdab immuunsüsteemi ja annab energiat ning C-vitamiin aitab tõsta organismi vastupanuvõimet viirustele ja haigustele ning nendest ka kiiremini taastuda.

D-vitamiin 2000 IU (50 μg) – ülimalt vajalik vitamiin kõikidele vanuse gruppidele, eriti meie kliimas. Piisava päikesevalguse korral oleks meil küllaldaselt D-vitamiini, kuid reaalsuses tuleb seda toidust lisaks omastada, eriti talvekuudel ja vanemate inimeste puhul, sest vanusega väheneb keha võime seda toota. D-vitamiin on tähtis tervete luude ja hammaste jaoks ning ka terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt.

C-vitamiin 500 mg pikendatud vabanemisega – pikendatud vabanemisega C-vitamiin lahustub aeglaselt 6-8 tunni jooksul, võimaldades soolestikul omistada suurem kogus vitamiini ning on samas leebe maole. Tänu pikendatud tehnoloogiale tekib C-vitamiini ülejääki organismis oluliselt vähem ning vitamiini tase on vereringes ühtlane ja koed püsivad pikemalt küllastatuna. C-vitamiin annab vajaliku energia ja aitab tõsta vastupanuvõimet haigustele ja viirustele.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimestele, kes soovivad aidata enda immuunsüsteemi tugevdada
  • inimestele, kes soovivad taastada enda energiavarusid
  • inimestele, kes soovivad aidata tõsta enda organismi vastupanuvõimet haigustele, viirustele
KOOSTISOSAD

D-vitamiin 2000 iu (50 μg)

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel %NRV*
Vitamiin D (vitamiin D3) 2000 IU 50 μg 1000

C-vitamiin 500 mg pikendatud vabanemisega

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
C-vitamiin (askorbiinhape) 500-1000 mg 625-1250
Kibuvitsa ekstrakt (4:1 ekstraktina) 25-50 mg -
Tsitruse bioflavonoidide kompleks 50-100 mg -

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Üle 1000 mg C-vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kerget maoärritust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.  Hoida toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega
al.  14,23 
D-vitamiin 4000 IU (100 μg)
18,89 
Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht