Kaltsium (kaltsiumtsitraat) 800 mg ja D3-vitamiin CalAsorb® 60 tabletti

Kaltsium (kaltsiumtsitraat) 800 mg ja D3-vitamiin CalAsorb® 60 tabletti

11.98 

Laos

60 tabletti

Kaltsium on inimorganismis kõige suuremas koguses esinev mineraal, millest 99% esineb luudes ja hammastes. Kaltsiumi on vaja luude ja hammaste moodustamiseks, vere hüübimise, närvirakkude signaalide edastamise ja lihaskontratsiooni jaoks.

Lisaks eelnevalt nimetatud kaltsiumi omadustele, aitab kaltsium kaasa ka normaalsele lihaste tööle, vere hüübimisele, energiavahetusele, närviülekandele ning seedeensüümide normaalsele tööle.

Lamberts CalAbsorb® sisaldab kaltsiumit tsitraadi vormis, mis aitab kaasa kaltsiumi paremale imendumisele. 3 tabletti sisaldab 800 mg kaltsiumi, mis on päevaseks soovitatavaks koguseks.

Lisaks sisaldub tootes ka D3-vitamiin, mis aitab omakorda kaasa kaltsiumi imendumisele ja ärakasutamisele organismis ning aitab samuti hoida luid ja lihaste talitlust normaalsena.

Kes võiksid CalAsorb® 800 mg kaltsiumi tablette tarvitama?

  • Inimesed, kellel on arsti soovitusel vajalik kaltsiumi lisatarvitamine;
  • Inimesed, kellel on testitud kaltsiumi puudus/defitsiit;
  • Inimesed, kes soovivad hoida luid ja hambaid normaalsena;
  • Inimesed, kes soovivad hoida lihaste talitlust normaalsena.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 3 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt arsti või apteekri soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 3 tabletti sisaldab: %NRV
Kaltsium (tsitraadina) 800mg 100
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 6mcg 120

*%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Sobib taimetoitlastele.

Koostisosad: kaltsiumtsitraat, mahuaine tselluloos, paksendaja kiutselluloosi pulber, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator stearhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, vitamiin D3.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells, Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ, Tallinn, Eesti. info@lambertseesti.ee, www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 0.12 kg