Herne proteiini pulber

 • kergesti seeditav ning hea aminohapete allikas
 • lihaskasvu toetamiseks
 • ei sisalda loomseid saadusi
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 20 g pulbrit (kaks kuhjatud dessertlusikatäit) kuni 2 korda päevas. Hästi segunevat pulbrit on kerge lisada nii spordijooki, kastmetesse, suppi kui mujale. Suurenenud valgu tarbimise korral võite lisaks juurde võtta B6 vitamiini, mis mängib olulist rolli proteiinide metabolismis ning seedeensüümi proteaasi, mis aitab kaasa valkude seedimisele.

Kas teadsid?

Hernest (lad. k Pisum sativum) on inimesed kasvatanud juba umbes 7000 aastat. Esmalt Lähis-Ida piirkonnas, kust edasi levis see ka Euroopasse ja Aasiasse.

MILLEKS HEA ON?
Lihasmassi kasvatamine
Vastupidavus
Organismi üldine toetamine ja heaolu

Lamberts herne proteiini pulber on väga kontsentreeritud valgutoode, mis on pärit kollastest hernestest. Kui värsketes hernestes on valgusisalus 6%, siis tänu ekstraheerimis- ja puhastamisprotsessidele on see kuivatatud hernestes 80%! See ainulaadne protsessi tulemuseks on valk, mis on hästi lahustuv ja seetõttu kergesti seeditav ja omastatav. Lamberts valis valguallikaks spetsiaalselt herned, sest nende aminohapete profiil on suurepärane, kuna need sisaldab rikkalikult hargnenud ahelaga aminohappeid (leutsiin, isoleutsiin ja valiin) ning on arginiinirikkam kui ükski teine ​​kaubanduslikult saadaval olev valk.

Hernevalgul on palju kasutusviise, sest see ei sisalda nisu, gluteeni, piimatooteid, mune, soja ega loomseid saadusi. See on magustamata ja maheda soolase maitsega, mistõttu sobib see hästi näiteks suppidele ja hautistele lisamiseks. Seda võib segada ka puuviljadega, nt banaaniga, et valmistada puuviljasmuutit.

Herne proteiini pulber sobib kasutamiseks sportlastele, kes soovivad kasvatada lihasmassi, või kaalulangetajatele ning halva söögiisuga inimestele, asendamaks toidukorda tänu kõrgele valgusisaldusele.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Herne proteiini pulbrit tarvitada:

 • inimesed, kellel on halb söögiisu
 • inimesed, kes on taastumas pikaajalisest haigusest
 • kaalulangetajad, kes soovivad suurendada oma igapäevast valgutarbimist
 • inimesed, kes tegelevad spordiga ning soovivad kasvatada lihasmassi
KOOSTISOSAD
Toitainete teave 100 g ja 20 g kohta
100 g kohta: 20g kohta:
Energia 1579 kJ/378 kcal 315,8kJ/75,6kcal
Valgud 80g 16 g
Süsivesikud; millest suhkruid 2 g; 0 g 0,4 g; 0 g
Rasvad, millest: 3,5 g 0,7 g
küllastunud 1,2 g 0,24 g
Soolad 2,2 g 0,44 g
Fosfor 1127 mg (161% NRV*) 225,4 mg (32,2% NRV*)
Raud 29 mg (207% NRV*) 5,8 mg (41,4% NRV*)
Aminohappeline koostis 20 g kohta
20 g kohta
Alaniin 0,66 g
Arginiin 1,24 g
Aspartaat 1,72 g
Tsüsteiin 0,2 g
Glutamiinhape 2,4 g
Glütsiin 0,56 g
Histidiin* 0,3 g
Isoleutsiin*/** 0,76 g
Leutsiin*/** 1,32 g
Lüsiin* 1,26 g
Metioniin* 0,12 g
Fenüülalaniin* 0,8 g
Proliin 0,54 g
Seriin 1,3 g
Treoniin* 0,54 g
Trüptofaan* 0,12 g
Türosiin 0,64 g
Valiin*/** 1,02 g

Koostisosad: Herne proteiini isolaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht