Granaatõuna kontsentraat

 • rikkalik antioksüdantide allikas
 • kõrge flavonoidide ja tanniinide (sh. ellagitanniini) sisaldus
 • tõeliselt maitsev ja ei sisalda kunstlikke magusaineid
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 15 ml (3 tl) päevas. Loksuta enne tarvitamist ja tarbi otse lusikaga või lisa veele, mahlale, muule joogile. Antioksüdantiivse toime suurendamiseks tarvita juurde E-vitamiini.

Kas teadsid?

Granaatõuna on kasutatud traditsiooniliselt viljakuse sümbolina ja selle juured ulatuvad kõikidesse "tsivilisatsiooni hällidesse". Nii oli see hinnatud puuvili Lähis-Idas, Hiinas kui ka Vanas-Roomas ja Kreekas.

MILLEKS HEA ON?
Lapse tervis
Immuunsus
Organismi üldine toetamine ja heaolu

Looduslik, ilma kunstlike magustajate ja lisatud suhkruta granaatõuna ja punase viinamarja segu sisaldab suurt hulka tugevaid antioksüdante. Nendeks antioksüdantideks on sealhulgas loodsulikud ühendid nagu polüfenoolid ja ellagitanniinid, mis kaitsevad meie keha vabade radikaalide kahjulike mõjude eest ja aitavad toetada immuunsüsteemi.

Kontsetraat sobib kasutamiseks turgutava vahendina, energiavarude taastamiseks, immuunsüsteemi toetamiseks, pärast füüsilist tegevust taastava vahendina, südametervise toetamiseks, heade kolesteroolitasemete säilitamiseks.

Granaatõun on looduslikult väga paljude oluliste toitainete allikaks. See sisaldab paljusid meile tuntud vitamiine nagu C-vitamiin, palju erinevaid B-vitamiine, K- ja E-vitamiini. Need vitamiinid aitavad omakorda toetada meie immuunsüsteemi ning erinevaid ainevahetuslikke protsesse meie organismis.

Lisaks vitamiinidele, sisaldab granaatõun looduslikult ka mitmeid mineraalaineid nagu kaltsium, mis on oluline luudele; magneesium, mis toetab lihaste tööd ja aitab vähendada väsimust ning kurnatust; rauda, mis aitab kaasa vere punalibelde ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele; seleeni, mis aitab kaasa kilpnäärme normaalsele talitlusele; ja lisaks mitmeid mikromineraalaineid nagu fosfor, kaalium, naatrium, mangaan, vask jne.

Tänu kõrgele vajalike toitainete ja antioksüdantsete ühendite sisaldusele sobib Granaatõuna kontsentraat väga hästi igapäevaste toitainete vajaduste katmiseks. Samuti ideaalne alternatiiv ka neile, kellel tablettide tarvitamine on raskendatud ning vajavad kõrgendatud antioksüdantide tarvitamist.

Granaatõuna kontsentraati saab lahjendades juua mahlana, mis on sobilik tervele perele. Mahlana tarvitades on granaatõuna kontsentraat sobilik ka noorukitele alates 16.eluaastast igapäevase energiavajaduse taastamiseks ning immuunsüsteemi toetamiseks.

Sobib alternatiivina tarvitamiseks ka multivitamiinide asemel.

Granaatõuna kontsetraadil on meeldiv maitse ning kontsentraati lahjendades saab sellest valmistada hapukat mahla. Kontsentraati võib tarvitada pikaajaliselt.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada ning tõsta vastupanuvõimet külmetustele
 • inimesed, kes soovivad enda energiavarusid säilitada
 • inimesed, kes soovivad tarvitada kõrgendatud koguses antioksüdante
 • inimesed, kes soovivad toetada rauataset organismis
 • inimesed, kes soovivad toetada südametervist
 • füüsiliselt aktiivsed inimesed  ja sportijad, kes soovivad aidata kaasa taastumisele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 15 ml sisaldab:
15 ml
Energia 126 kJ/30 kcal
Rasvad 0,03 g
Süsivesikud: 7,5 g
millest Suhkrud 7,5 g
Valk 0,0 g
Sool 0,0 g

Koostisosad: granaatõunamahla kontsentraat, punase viinamarjamahla kontsentraat, happesuse regulaator kaaliumsorbaat.

Ei sisalda kunstlikke magusaineid ega lisatud suhkruid.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Avatuna säilitada külmkapis.

Lambertsi granaatõuna kontsentraat on looduslik toode, mistõttu võivad erinevad partiid erineda värvi ja konsistentsi poolest. See ei mõjuta mahla kvaliteeti ega tõhusust.

Sarnased tooted

Kirsi kontsentraat
27,66 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht