L-Glutamiin 500 mg pulber

L-Glutamiin 500 mg pulber

46.61  23.30 

Laos

Aegumine 30.11.2019

Glutamiin on lihaskoes kõige külluslikumalt esinev aminohape omades seal elutähtsat rolli metaboolsetes protsessides. Organism on võimeline energiapuuduse korral glutamiini glükoosiks muundama ning on seedetrakti rakkudele toitaineks. Glutamiini kasutavad ka valgeverelibled ning see on oluline immuunsüsteemi toimimiseks

Glutamiini leidub paljudes proteiinirikastes toitudes nagu näiteks liha ja kala, kuid tugevate trennide korral võivad glutamiini varud organismis väheneda. Glutamiini toidulisandit soovitatakse kasutada vahetult enne või pärast treeningut, et hoida selle taset stabiilsena. Glutamiin varustab lihast treeningu ajal energiaga ning kiirendab lihaste treeningjärgset taastumist.

Lamberts Glutamiini spordi pulber on maheda maitsega ning seda on lihtne tarvitada segades valgujookidele, mahladele või veele.

Kes võiksid kasutada Lamberts Glutamiini spordi pulbrit:

  • Sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist;
  • Inimesed, kellel esineb kõhulahtisust;
  • Inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: Soovitatav päevane annus on 5 – 10 g. Võtta 5 g segatuna joogiga (nt proteiini kokteil, mahl, mehu või vesi) vahetult enne treeningut. Lisa 5 g võib võtta enne uinumist või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

1 kuhjaga teelusikatäis = 5g.

Toitumisalane teave: 5 g kohta:  100 g kohta:
L-Glutamiin 5 g 100 g
Kalorsus 20 kcal 400 kcal

g=gramm; kcal=kilokalor

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Koostis: L-Glutamiin.

Hoiatus: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada jahedas, kuivas. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobib taimetoitlastele.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee