L-Glutamiin 500 mg pulber

L-Glutamiin 500 mg pulber

46.61 

Laos

500 g pulber

Aminohape Glutamiin on lihaskoes kõige külluslikumalt esinev aminohape, kus sellel on oluline roll ainevahetuslikes protsessides. Organism on võimeline energiapuuduse korral glutamiini glükoosiks muundama ning on seedetrakti rakkudele toitaineks. Glutamiini kasutavad ka valgeverelibled, seetõttu on see oluline immuunsüsteemi toimimiseks.

Glutamiini leidub paljudes proteiinirikastes toitudes nagu näiteks liha ja kala, kuid tugevate trennide korral võivad glutamiini varud organismis väheneda. Glutamiini toidulisandit soovitatakse kasutada vahetult enne või pärast treeningut, et hoida selle taset stabiilsena. Glutamiin varustab lihast treeningu ajal energiaga ning kiirendab lihaste treeningjärgset taastumist.

Kuna L-Glutamiin on toitaineks seedetrakti rakkudele, siis on see sobilik tarvitamiseks ka pikaajaliste kühulahtisuste korral.

Lamberts L-Glutamiini pulber on maheda maitsega ning seda on lihtne tarvitada – segades valgujookidele, mahladele või veele. Glutamiin on vabas “L” vormis, mis tähendab, et see on aminohappe naturaalseks vormiks, valmis imendumiseks ja kasutamiseks organismis.

Kes võiksid Lamberts L-Glutamiini pulbrit tarvitada:

  • Sportlased ja füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist peale treeninguid;
  • Inimesed, kellel esineb pikaajalist kõhulahtisust.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: Soovitatav päevane annus on 5 – 10 g. Võtta 5 g segatuna joogiga (nt proteiini kokteil, mahl, mehu või vesi) vahetult enne treeningut. Lisa 5 g võib võtta enne uinumist või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

1 kuhjaga teelusikatäis = 5g.

Päevane annus: 5 g kohta:  100 g kohta:
L-Glutamiin 5 g 100 g
Kalorsus 20 kcal 400 kcal

g=gramm; kcal=kilokalor

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Koostisosad: L-Glutamiin.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 0.58 kg