Glükoosamiinsulfaat 2KCI 1000mg

Glükoosamiinsulfaat 2KCI 1000mg

21.01 

Laos

120 tabletti

Glükoosamiinsulfaati on korduvalt ja edukalt kasutatud mitmetes uuringutes.

 

Glükoosamiin on oluline kõhre, liigesepindade, selgroo lülivaheketaste ja liigesevedeliku koostisosa, millel on oluline roll kõhre paindlikkuse ja vastupidavuse tagasmisel. Glükoosamiini leidub inimese organismis olevates kõikides sidekudedes: nahas, kõõlustes, veresoonte seintes, südameklappides ja ka silmades.

 

Glükoosamiinil on võtmeroll lagunenud kõhrekoe asendamiseks vajalike ainete tootmise stimuleerimisel organismis. Samuti hävitavad glükoosamiinid liigesevedelikus põletikerakke.

 

Uuringutele toetudes on välja toodud, et päevaseks efektiivseks soovituslikuks annuseks on 1500 mg glükoosamiinsulfaati. Kõrgema annuse kasutamisel pea eelnevalt nõu apteekri või arstiga.

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1-2 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt arsti või apteekri soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab
Glükoosamiinsulfaat 2KCl, mis sisaldab:

Glükoosamiinsulfaat

Glükoosamiini baasaine

1000-2000 mg

750-1500 mg

590-1180 mg

*Toode sisaldab glükoosamiinsulfaat 2KCl-i, mis on saadud koorikloomast.

 

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Koostisosad: Glükoosamiinsulfaat 2KCl*(koorikloomast), mahuaine tselluloos, paksendaja modifitseeritud tärklis, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool), emulgaator steariinhape, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat. Netokogus: 145,2g

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Glükoosamiinsulfaat 2KCI 1000mg”