FOS prebiootikumi pulber

FOS prebiootikumi pulber

25.52 

Laos

Lamberts FOS on naturaalne prebiootikum, mis soodustab heade bakterite kasvu soolestikus. FOS sisaldab spetsiaalset süsivesikut, mida nimetatakse fruktooligosahhariidiks (FOS). See on lahustuva kiudaine vorm, mida leidub paljudes juurviljades. Kui võtate Lamberts FOS’i, läbib fruktooligosahhariid seedimata kujul seedeelundkonna kuni jõuab soolestikku, kus head bakterid kasutavad seda toiduallikana. Tulemuseks on heade bakterite kiire kasv. Seda nimetatakse prebiootiliseks efektiks, mille tagajärjel surutakse maha kahjulikud haigusttekitavad bakterid ja pärmseened, tagades parema sooletegevuse ja vähenenud ärrituse.

Uuringud on näidanud, et kõigest kahenädalase Lamberts FOS’i (8g päevas) tarbimise tulemusena kasvas heade bakterite kogus sooles ligi kümme korda. Lamberts FOS on saadud siguri juurest ja sobib igale vanusegrupile, sh lastele ja rasedatele naistele. Sobib ka pärmivaba dieeti järgivatele ning teisi ravimeid tarbivatele inimestele ja seda võib võtta pika perioodi vältel. FOS on magus, lahustuv pulber, mida võib segada külmade või kuumade jookidega, puistata teraviljahelvestele või võtta lihtsalt lusikaga.

Kes peaksid Lamberts FOS toidulisandit tarvitama?

  • Inimesed, kellel on probleeme seedimisega
  • Inimesed, kes soovivad tugevdada soolte mikrofloorat
  • Inimesed, kes kannatavad seedehäirete all
  • Inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsust

Laos

Kirjeldus

Annustamine: FOS’i võib kasutada kahel viisil: 1) väikeses koguses toimib prebiootikumina; 2) suuremas koguses aitab säilitada soolestiku tegevuse regulaarsuse.

1) Prebiootikumina Esialgne kogus Edaspidine kogus  
Täiskasvanud 5 g 10 g  
Lapsed 4.a. ja vanemad 2,5 g 5 g  
2) Sooletegevuse reguleerijana Esimese 3 päeva kogus Tavakogus Maksimaalne päevane kogus
Täiskasvanud  5 g Proovige 15 g 20 g
Lapsed 4.a. ja vanemad  2,5 g 5 g 10 g

g=gramm

Üks kuhjaga teelusikas = 5g. Lahustada kuumas joogis, puistata teraviljahelvestele või võtta lihtsalt lusikaga. Tarbida päeva jooksul vähemalt 2 liitrit vedelikku.

Kui mõni eelnevaist annustest põhjustab liigset puhitust, siis vähendage kogust ning suurendage järk-järgult. Puhitus on positiivne märk sellest, et FOS on jõudnud soolestikku ja toidab häid baktereid. FOS’i tarbimisel bakterite poolt toodetakse gaasi, mis võib algselt puhitust tekitada, kuid see möödub mõne päeva jooksul, kui tekivad uued head bakterid, mis hävitavad gaasi.

Kümnest grammist (laste puhul viiest grammist) suurema annustamise korral jagage kogus kaheks ning võtke üks osa hommikul ja teine õhtul. See aitab vähendada puhitust.

FOS võib põhjustada ajutist tursumist. Kui tursunud olek kestab üle kolme päeva, vähendage päevast annust.

Päevane annus sisaldab 100 g kohta 20 g kohta
Energiasisaldus 646 kJ/152 kcal 126 kJ/30 kcal
Valgud 0 g 0 g
Süsivesikud (fruktooligosahhariidid) 95 g 19 g
Rasvad 0 g 0 g

g=gramm; kcal=kilokalor; kJ=kilodžaul

Koostisosad: Fruktooligosahhariidid.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Lisainfo

Kaal 0.59 kg