Florisene naistele juuksekasvu taastamiseks

Florisene naistele juuksekasvu taastamiseks

29.37 

Laos

Lamberts Florisene on toidulisand, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele, kellel esineb juuste väljalangemist, mis võib olla tingitud madalast ferritiini tasemest veres.

Uuringud on näidanud, et paljudel naistel, kellel esineb juuste väljalangemist, on madal seerumi ferritiini tase. Ferritiini tase näitab organismi rauavarusid ning mõndadel naistel on juuste väljalangemine seotud just selle madala tasemega. Madala ferritiini taseme põhjuseks võib olla vähenenud punase liha tarbimine ning menstruatsioon.

Uuringud on näidanud, et juuste kasvu on võimalik taastada, kui seerumi ferritiini taset tõsta üle teatud piiri.

Lamberts Florisene® on oluline toidulisand juuksekasvu taastamiseks, mis sisaldab hästi imenduvas vormis rauda ning olulises koguses asendamatut aminohapet L-Lüsiini. L-Lüsiini puhul on leitud, et teatud naistel ei pruugi selle aminohappe puuduse korral ferritiini tase tõusta. Lisaks sisaldab toidulisand ka olulisi B12- vitamiini ja C-vitamiini, biotiini ja mineraalainet seleeni.

Kes võiksid Lamberts Florisene®  toidulisandit kasutada:
– Naised, kellel on madal ferritiini tase veres

– Naised, kellel esineb juuste väljalangemist

– Naised, kellel esineb kroonilist juuste väljalangemist

– Naised, kel esineb rauapuudust

Laos

Kirjeldus

Annustamine: 1-3 tabletti päevas koos toiduga esimesed kuus kuud. Säilitusdoosina edaspidi 1-2 tabletti päevas. Parim aeg manustamiseks on pool kuni tund aega enne sööki või tühja kõhuga. Soovituslik on vältida manustamise ajal piima, tee ja kohvi joomist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV*
Vitamiin C 24mg 30
Vitamiin B12 3mcg 120
Biotiin

Raud (raudfumaraat)

Seleen

50mcg

24mg

10mcg

100

171

18

L-lüsiin 500mg

*NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel; mg=milligramm mcg=mikrogramm

Teave allergeenide kohta.Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Sobib taimetoitlastele.

Koostisosad: L-Lüsiin vesinikkloriid, stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, raud (raudfumaraat), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, atsetüleeritud mono- ja diglütseriidid, toiduvärvid titaandioksiid ja raudoksiid, C-vitamiin(askorbiinhape), ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastane aine ränidioksiid ja stearhape, biotiin, seleen (naatriumseleniit), emulgaator magneesiumstearaat, vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

Hoiatused: Mitte kasutada samaaegselt teiste rauda sisaldavate preparaatidega ja antibiootikumidega ning 2 tunni jooksul manustamisest mitte võtta teisi ravimeid. Raud võib väga tundlikel inimestel põhjustada kerget maoärritust. Toidulisand sisaldab rauda, mis võib ülemäära tarbides olla ohtlik lastele. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.,1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee,  www.lambertseesti.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Florisene naistele juuksekasvu taastamiseks”