D-vitamiin 200 IU (5 μg) tilgad

 • maitsetu ja lõhnatu, mistõttu sobib isegi kõige tundlikematele inimestele
 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • hammaste tugevdamiseks
 • hammaste ja luude tervise toetamiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Täiskasvanutel ning rasedatel ja imetavatel naistel soovitame võtta 5-20 tilka ehk 25-100 mikrogrammi (1000-4000 TÜ). Imikud ja lapsed võiksid võtta 2 tilka ehk 10 mikrogrammi (400 TÜ).

Kas teadsid?

Vitamiin D ja valguse vahelist seost tõestas lõplikult saksa päritolu keemik Adolf Windaus 1925. aastal. 1928 pälvis ta oma töö eest Nobeli preemia keemias.

MILLEKS HEA ON?
Rasedus ja imetamine
Lapse tervis
Luude tervis
Hammaste tervis
Immuunsus
Närvisüsteemi toetamine
Südame tervis

Lambertsi D-vitamiini tilgad on suspenseeritud neitsioliiviõli baasil, mistõttu on tilgad lõhnatud ja maitsetud. Õlisse on lisatud ka looduslik E-vitamiini tokoferoolide segu, mis on oluline antioksüdant ning takistab õli rääsumist ja tänu sellele on toode ka säilitusainetevaba.

1 tilk sisaldab 5 mikrogrammi (200 TÜ) vitamiin D3, mis on seotud oliiviõliga.

D-vitamiin on tähtis tugevate luude ja hammaste jaoks ning seda peetakse oluliseks ka terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt. Organism omastab D-vitamiini kahest allikast – toidust ja päikesevalgusest, mille otsesest mõjust nahale sõltub keha toodetava D3 kogus. Piisava päikesevalguse korral oleks meil küllaldaselt D-vitamiini, kuid reaalsuses tuleb seda toidust lisaks omastada, eriti talvekuudel ja vanemate inimeste puhul, kuna vanusega väheneb keha võime toota D-vitamiini.

D3-vitamiini puudust seostatakse mitmete erinevate terviseprobleemidega.

Imikud ning väikelapsed vajavad D-vitamiini normaalseks kasvuks ning arenguks. D3 aitab kaasa kaltsiumi imendumisele organismis ning seeläbi aitab kaasa lapse luude ning hammaste arengule.

Antud D3-vitamiini tilgad on väga mugavad tarvitamiseks just imikutele ning lastele, aga ka eakatele tänu manustamise lihtsusele. Samuti heaks alternatiiviks nendele, kellel tablettide ja kapslite neelamine on raskendatud.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kelle analüüsi tulemused näitavad tõsist D-vitamiini defitsiiti (alla 50 nmol/L)
 • rasedad ning rinnaga toitvad, imetavad emad
 • imikud ja lapsed vastavalt arsti soovituslikule annustamise skeemile või tava annustamine 2 tilka ehk 10 μg (400 TÜ) päevas
 • inimesed, kellel on osteoporoosi risk
 • inimesed, kes ei saa kapsleid või tablette neelata
 • inimesed, kes väldivad päikesevalgust ning on tubasel režiimil
 • inimesed, kelle toit ei sisalda piisavalt toiduaineid, kus sisaldub vitamiin D3 (kala, salaami, sink, munad, seened)
 • nõrga immuunsusega inimesed
 • taimetoitlased
KOOSTISOSAD
1 tilk sisaldab:
1 tilk %NRV*
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 5 μg (200 TÜ) 100

Koostisosad: oliiviõli, antioksüdant E-vitamiini tokoferoolide segu, Vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

Teave allergeenide kohta: puudub.

Hoiatused: Mitte kasutada, kui pudelikork on kahjustatud. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

D-vitamiin 1000 IU (25 μg)
al.  3,77 
D-vitamiin 2000 IU (50 µg)
17,30 
D-vitamiin 400 IU (10 μg)
10,99 
D-vitamiin 4000 IU (100 μg)
18,89 
Vegan D-vitamiin 1000 IU (25 μg)
18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht