C-vitamiin 650 mg Ester-C vormis tabletid

 • spetsiaalse tehnoloogiaga mittehappeline kergesti imenduv Ester-C vorm eriti tundlikule maole
 • neutraalse pH tasemega C-vitamiini vorm
 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • haavade paranemise kiirendamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 tabletti päevas koos toiduga. C-vitamiin aitab kaasa raua preparaatide imenduvusele, mistõttu soovitame neid koos võtta. Kui võtad B12-vitamiini siis soovitame tarvitada neid vähemalt 2 tunnise vahega, et mitte takistada imendumist. Immuunsüsteemi toetamiseks võiksid kaaluda ka tsingi ja D-vitamiini tarvitamist. Tugevama antioksüdatiivse toime saavutamiseks tarvita juurde E-vitamiini.

Kas teadsid?

Lisaks sellele, et C-vitamiin on antioksüdant, aitab ta kehal taaskasutada teisi antioksüdante. Uuringu põhjal leiti, et inimestel, kes tarbisid vähemalt 220 mg C-vitamiini päevas, oli ka kõrgem vitamiin E tase.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Luude tervis
Hammaste tervis
Energia
Viirused
Väsimus ja kurnatus

Lamberts Ester-C uudne vorm sisaldab C-vitamiini, millel on neutraalne pH tase ning tänu spetsiaalsele estrivormile puudub ärritav toime maole ning C-vitamiini imendumine on väga hea.

1 tablett sisaldab 650 mg Ester-C vormi , milles sisaldub 500 mg C-vitamiini.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Lisaks aitab C-vitamiin  kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks.

See spetsiaalne estrivormis C-vitamiin on toodetud põhinedes Headele Tootmistavadele (GMP tähis), nagu ka kõik ülejäänud Lambertsi tooted, ning järgides ka ravimistandardeid. Selline tootmisviis tagab toote ülima puhtuse ning garanteerib toimeaine õige ning optimaalse sisalduse preparaadis.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes on tundliku maoga ning happeline keskkond on liigselt ärritav organismile
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega
 • inimesed, kellel esineb külmetusi
 • inimesed, kes on füüsiliselt aktiivsed ning sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust
 • inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
1-3 tabletti %NRV*
Ester-C® 650-1950mg -
sisaldades C-vitamiin 500-1500mg 625-1875

Koostisosad: Ester-C (C-vitamiin kaltsiumaskorbaadi ja treonaadina), mahuaine tselluloos, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, paksendaja hüdroksüpropüültselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Üle 1000 mg C-vitamiini tarvitamine võib põhjustada kerget maoärritust tundlikel inimestel. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 
Mittehappeline C-vitamiini pulber
39,44 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht