C-vitamiin 1500 mg pikendatud vabanemisega tabletid

 • aega mööda vabanev C-vitamiin (6-8 tunni jooksul) sarnaneb loomulikule toidu seedimisprotsessile
 • tagab ühtlase C-vitamiini taseme veres pikemaks ajaks
 • bioflavonoidega, mis aitavad kaasa C-vitamiini imendumisele ja toetavad selle funktsiooni organismis
 • Lambertsi kõige tugevam C-vitamiini preparaat, ühes tabletis tervelt 1500 mg C-vitamiini
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. C-vitamiin aitab kaasa raua preparaatide imenduvusele, mistõttu soovitame neid koos võtta. Kui võtad B12-vitamiini, siis soovitame tarvitada neid vähemalt 2 tunnise vahega, et mitte takistada imendumist.

Kas teadsid?

Lisaks sellele, et C-vitamiin on antioksüdant aitab ta kehal taaskasutada teisi antioksüdante. Uuringu põhjal leiti, et inimestel kes tarbisid vähemalt 220 mg vitamiin C-d päevas oli ka kõrgem vitamiin E tase.

MILLEKS HEA ON?

Pikendatud vabanemise tehnoloogial valmistatud tablettidest toimub C-vitamiini vabanemine järk-järgult 6-8 tunni jooksul. Selline vitamiini lahustumine aitab soolestikul omistada suurem kogus vitamiini ning vereringes säilib ka ühtlane tase. Samas püsivad ka koed ühtlaselt küllastatuna ning ei teki liigset C-vitamiini ülejääki.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Veel on  C-vitamiin oluline, kuna aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks.

Veel sisaldub lisaks C-vitamiinile preparaadis ka looduslikke ühendeid, bioflavonoide, mis on vitamiiniga koosluses just puuviljades ja juurviljades. Bioflavonoidid aitavad kaasa mitmete C-vitamiini olulistele ülesannetele organismis nagu kollageeni moodustumisele ning kõhrkoe normaalsele talitlusele.

Lambertsi pikendatud vabanemisega tabletid sisaldavad kõrges optimaalses annuses 1500 mg C-vitamiini ning looduslikke ühendeid bioflavonoide ja kibuvitsa. Lubatud on ka tarvitada kuni 3 g C-vitamiini päevas, mille saab kätte ainult 2 tableti tarvitamisel. Selline suurendatud koguse vitamiin C tarvitamine sobib pigem lühiajaliseks kasutamiseks ning vajadusel tuleks enne konsulteerida ka arsti või apteekriga.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
 • inimesed, kes tarvitavad rauapreparaate ning soovivad suurendada raua imendumist organismis
 • inimesed, kes on füüsiliselt aktiivsed ja tihedad sportijad
 • inimesed, kes soovivad lühiajaliselt mugavalt tarvitada suuremad C-vitamiini annuseid
 • inimesed, kes soovivad tõsta vastupanuvõimet külmetustele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
C-vitamiin (askorbiinhape) 1500 mg 1875
Kibuvitsa (Rosa canina) pulber 15 mg -
Tsitruse bioflavonoidide kompleks 60 mg -

Koostisosad: L-askorbiinhape, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid, tsitruse bioflavonoidide kompleks, emulgaator stearhape, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, kibuvitsa (Rosa canina) pulber.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi. Toode sisaldab tsitruselisi.

Hoiatused: Üle 1000 mg C-vitamiini tarvitamine võib põhjustada kerget maoärritust tundlikel inimestel. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega
al.  14,23 
C-vitamiin 500 mg pikendatud vabanemisega
al.  12,58 
C-vitamiin 650 mg Ester-C vormis tabletid
29,95 
C-vitamiin ja rutiin 500 mg
20,47 
C-vitamiini pulber
25,22 
Kibuvits 10000 mg koos C-vitamiiniga
18,89 
Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 
Mittehappeline C-vitamiini pulber
39,44 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht