ALL IN ONE maasikamaitseline spordijoogipulber

 • trennist taastumiseks ja lihaskasvu toetamiseks
 • kõrge valgusisaldusega (38 g)
 • sisaldab lisaks süsivesikuid, beeta-alaniini, kreatiini, glutamiini ja BCAA
 • koos elektrolüütidega
 • mõnusa maasika maitsega
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 2 mõõtelusikatäit pulbrit (65 g) segada 350 ml külma vee või väherasvase piimaga. Parima tulemuse saamiseks kasuta blenderit. Soovituslik üks annus päevas toidukordade vahepeal. Vajadusel intensiivsetel treeningpäevadel võib manustada ka kaks annustamiskorda. Valmis jook säilita jahedas ja tarvita 3 tunni jooksul. Igapäevaste toitainete paremaks kättesaamiseks ja organismi vastupanuvõime tagamiseks tarvita juurde spetsiaalset vitamiinide ja mineraalainete kompleksi sportlastele.

Kas teadsid?

Keha kasutab kolme tüüpi hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA) valkude ehitamisel - leutsiini, isolzeutsiini ja valiini. BCAA-d mida keha ei suuda kasutada proteiinide sünteesimiseks on looduses haruldased ning neid on leitud näiteks meteoriitidest.

MILLEKS HEA ON?
Taastumine treeningutest
Lihasmassi kasvatamine
Vastupidavus

Lamberts maasikamaitseline spordijoogi pulber on kõrge valgusisaldusega preparaat koos süsivesikute, beeta-alaniini, kreatiini, glutamiini ja BCAA-ga.

Sisaldab kõrges kontsentratsioonis hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA), mis aitavad kiirendada taastumist, vähendada lihasvalu, stimuleerida valgusünteesi ja kaitsta lihasmassi kaalulangetuse ajal. Soovituslik sportlasele ja harrastajale kasutamiseks nii enne treeningut, et tõsta vastupidavust, kui ka peale treeningut, et kiirendada taastumist.Tootes sisalduv kreatiin suurendab füüsilist suutlikkust lühiajaliste kõrge intensiivsusega treeningute korral.

All-in-One tootes kasutatud vadakuvalk on isoleeritud piimast, et tagada lihtsasti seeduv ja kõrge kvaliteediga valguallikas ning suur aminohapete profiil.

Lamberts maasikamaitseline spordijoogi pulber on lihtsasti segatav ja maitsev.

65 g annus pulbrit sisaldab:

 • 38 g kõrgekvaliteedilist valku
 • 8 g hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA), mis on vajalikud lihaste kasvatamise ja taastamise eesmärgil
 • Kõrges koguses süsivesikuid, et energia- ja veresuhkrutaset stabiilsena hoida
 • Eletrolüüte, et taastada treeningu jooksul kaotatud soolade hulk
 • 6 g kreatiini lihaste kasvatamiseks ja vastupidavuse suurendamiseks
 • 12 g glutamiini taastumise kiirendamiseks
 • 1 g beeta-alaniini hea hapniku tarbimise säilitamiseks
KELLELE MÕELDUD?
 • profi- ja harrastussportlased, et tõsta vastupidavust
 • profi- ja harrastussportlased taastumise kiirendamiseks
 • profi- ja harrastussportlased lihasvalu vähendamiseks
KOOSTISOSAD
Toitumisalane teave:
65 g kohta*: %NRV 65 g kohta
Energia 982 kJ/234 kcal -
Rasvad, millest 1,9 g -
satureerituid 0,9 g -
Süsivesikuid, millest 16,3 g -
suhkruid 4,3 g -
Valke 38,0 g -
Soolad 0,300 g -
Kaalium 278 mg 14
Kloriid 79 mg 10
Kaltsium 278 mg 35
Fosfor 222 mg 32
Magneesium 67 mg 18
Kreatiinmonohüdraat 6,0 g -
Glutamiin 11,9 g -
Beeta-Alaniin 1,0 g -
Beeta-hüdroksu-beeta-metüülbutüraat (HMB) 1,0 g -
Aminohappeline koostis:
65 g kohta:
Alaniin 1,3 g
Arginiin 0,9 g
Aspartaat 2,5 g
Tsüsteiin 0,5 g
Glutamaat 11,9 g
Glütsiin 0,8 g
Histidiin 0,6 g
Isoleutsiin*/** 1,5 g
Leutsiin*/** 5,0 g
Lüsiin* 1,8 g
Metioniin* 0,5 g
Fenüülalaniin* 1,4 g
Proliin 3,0 g
Seriin 1,5 g
Treoniin* 1,6 g
Trüptofaan* 0,6 g
Türosiin 1,0 g
Valiin*/** 1,5 g

Koostisosad: vadakuvalgu segu (vadakuvalgu kontsentraat (piim,soja), vadakuvalgu isolaat (piim,soja), glutamiini peptiidid (gluteen), maltodektsriin, kreatiinmonohüdraat, L-glutamiin, hargnenud ahelaga aminohapped (L-leutsiin, L-valiin, L-isoleutsiin), beeta-alaniin, beeta-hüdroksü-beeta metüülbutüraat kaltsium (HMB), maisteained, looduslik värvaine (punapeedi punane), dikaaliumfosfaat, magneesiumfosfaat, stabilisaator ksantaankummi, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, naatriumkloriid, magusaine sukraloos.

Teave allergeenide kohta: sisaldab piima, soja, gluteeni. Toodetud tehases, kus käitletakse terviljatooteid.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]