Toidulisandite efekti hindamine põhineb tihtipeale teadusuuringute tulemustel ja lühiajalist käega katsutavat tulemust ei ole alati kerge hinnata. Kaks toodet, mille puhul oskan omast kogemusest reaalset toimeefekti välja tuua on MagAsorb ja All In One.
MagAsorb puhul on koheselt tunnetatav lihaskrampide ja ületoonuse vähenemine. Sprinteritel on tihti probleeme nendega reie tagaküje lihastes ja efekt paremuse poole on tunda juba peale mõnekordset tablettide võtmist.
All In One puhul on tegu väga mugava komplektiga, kus on koheselt peale treeningut olemas kreatiin, aminohapped, süsivesikud ja valgud. Ettevalmistushooaja alguses ma üldjuhul ei kasuta spordijoogipulbreid, sest puhkuselt tagasi tulles on treeningud kergemad ja keha ei vaja veel nii “teravat” kütust. Esimeste taastumisraskuste esinemisel on All In One väga hea vahend igale aktiivsele inimesele viimaks oma taastumine treeningutest uuele tasemele. Kellel on magus hammas šokolaadi maitse järele, siis All In One lahustub väga hästi ja on kergesti omastatav maitsemeeltele ka peale väga rasket treeningut.